Józef Nalberczak

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/47976/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":7197,"rate":8.175628734194804,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/47976/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":353,"rate":7.6543909348441925,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/47976/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":6,"rate":6.833333333333333,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
7 197 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Józef Nalberczak
  • w filmach Barei. Szkoda, że tylko drugi plan.

• Rob_Rock Ale jaki drugi plan
    Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie
    śniadania jadam na kolację :)

• giovanni50 Aż sobie przypomniałem tą scenę:

– Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
    – No, ubierasz się pan.
    – W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
    – Fakt!
    – Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
    – I zdążasz pan?
    – Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.

https://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

:)

• giovanni50 Otóż to! Józef Nalberczak grywał takie "drugie plany", że osobne arcydzieła z tego wychodziły. To był dopiero talent - zagrać 3 minuty, ale takie, że do dzisiaj pamiętam[y].

• giovanni50 https://www.youtube.com/watch?v=XYqjsG2CoyY

Geniusz :)

• Rob_Rock mieliśmy armię genialnych aktorów pierwszo i druplanowaych