Józef Nalberczak

8,1
12 855 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Józef Nalberczak

za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
-No ubierasz się pan
-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaaa...fakt.
-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.
-I zdanżasz Pan?
-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać ;))))

miko_klimkiew

z jakiego to filmu? musze to zobaczyc :). dzieki z gory.

Fantom_4

Klasyczna scena z filmu Stanisława Barei "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz"

mozesz to zobaczyc na http://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c

miko_klimkiew

jeden z najsmieszniejszych a jednoczesnie dających do myślenia monologów w kinie polskim- Nalberczak zagral to genialnie

miko_klimkiew

To moja ulubiona scena z filmu "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz". Nalberczak był też świetny w komedii "Brunet wieczorową porą".

goniakier

zwłaszcza w scenie w której koniecznie chciał poznać panią malującą tablice dziewczynę lakiernika...i poznał...dogłębnie (tekst Fedorowicza na pytanie co robi: ooo...zajęty)

miko_klimkiew

słyszałam ten tekst 100 razy i dopiero teraz wyłapałam, że EKD nigdy nie dochodziło do Szymanowa. Nawet dzisiaj nie da się dojechać do Szymanowa torami.

miko_klimkiew

Hehe, ta scena zawsze mnie śmieszy. Genialny tekst Bareji i mistrzostwo Nalberczaka.
Podobnie scena taksówkarza w "Brunecie wieczorową porą".
I znowu ciśnie się na usta, że takich aktorów już nie ma i nie będzie - ale to prawda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones