Jacek Jarosz

7,9
533 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Jarosz

To idiotyczne - wpisuje sobie do Googla nazwisko, żeby wyczytać co nieco o niezapomnianym głosie Paszczaka z "Muminków", a tu informacja, że nie żyje i to od kilku ładnych miesięcy :(
No i co? Kijowo, smutno jakoś... Została kupa pięknych ról dubbingowych - Paszczak właśnie, Bouli Tata, Doktor Psychoszajber z "Animaniaków", Ron z "Dommela", Claus z "Wiwat skrzaty" czy nawet Pan Niespodzianka [:)]... no, ale więcej już ich nie będzie.

Bu. Zło i niefajność wielka.

Daguchna

zgadzam się :( ja go kojarzę z dubbingu też. RIP panie Jacku

armin84

ja z Miodowych lat, z odcinka "Metoda X", szkoda, że już nie zagra.

contowsky

(*) to już 6 lat :(

użytkownik usunięty
bunga76

No dobra, ale co mu się stało? Na co on umarł? Bo dla mnie to jest bardzo ważne pytanie.

użytkownik usunięty

Wreszcie poznałem przyczynę śmierci - miał raka. Ale nie wiem, czy to rzeczywiście był rak czy zwykły nowotwór, bo raki to tylko nowotwory złośliwe tkanki nabłonkowej, jak chłoniaki, glejaki czy mięsaki. Tak czy inaczej, naprawdę szkoda go.

użytkownik usunięty

Przyczyna poznana na encyklopedii teatru polskiego.

użytkownik usunięty
contowsky

O tak, jak się o tym dowiedziałem, że nie żyje, i że był doktorem z "Metody X", to byłem nieźle zszokowany.

Daguchna

Pamiętam jak parę lat temu wpisałem sobie jego nazwisko w Internecie. I tu pisze że zmarł i dla mnie żałoba bo zmarł jeden z lepszych aktorów.

Daguchna

Mój Ukochany Wujek przegrał wieloletnią walkę z rakiem. Pozostała wielka pustka. Jest pochowany na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones