Jacek Laskowski

5,9
155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Laskowski

Oto powód dla którego FIFY nie komentują Twarowski i Nahorny. Tak jak uwielbiałem słuchać Laskowskiego jeszcze za czasów gdy pracował w C+ tak teraz mam dość jak usłyszę same jego nazwisko. Denny komentarz do najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie. Twaro i Nahrony są uniwersalni bo zawsze podczas meczu w TV powiedzą coś zabawnego i to śmieszy, a gdyby non stop w FIFIE mówili to samo to człowiek również i ich miałby dość. Kolejna FIFA w która trzeba grać przy wyłączonym komentarzu.

Baxter678

Każdy komentarz w Fifie będzie brzmiał tak samo, niezależnie jaki to będzie komentator. Oni nie komentują tych meczów na żywo, tylko nagrywają kwestie, które potem powtarzają się w grze i dlatego to brzmi tak mechanicznie. Twarowski i Nahorny niczego tu nie zmienią, bo ich też obowiązywałyby ścisłe zasady. Swoją drogą dlaczego wszyscy tak gadają tylko o tej dwójce? Bo czasami sobie zażartują, powiedzą coś zabawnego. W Polsce jest mnóstwo innych świetnych komentatorów piłkarskich, którzy nie dostają tyle uwagi, na ile zasługują. Na przykład 90 procent redakcji sportowej NC+. Ja osobiście chętnie usłyszałbym w Fifie Rafała Wolskiego, Adama Marchlińskiego, albo Kazimierza Węgrzyna, ale zdaje sobie sprawę, że to niewiele by zmieniło.

Baxter678

Jest świetny i tyle w temacie a LiteCore zgadza się ze mną, że duchy i życie po życiu nie są kłamstwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones