Jack Gleeson

8,6
12 954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Gleeson

Banda troli tutaj, życie, bywa.. i bzdury wypisują. Ale co Wam powiem, to Wam powiem.

On naprawdę świetnie gra, przynajmniej w GoT. Jego urody oceniał nie będę, nie jest brzydki, choć nie należy do kanonów urody. Ważne jest to, jak gra... a znienawidziły jego kreację tysiące ludzi i to jego zasługa. Myśli ktoś, ze złośnika trudno grać. Nieprawda - żeby wzbudzić realną niechęć do siebie widzów, potrze czegoś więcej niż dobrego scenariusza, trzeba go naprawdę dobrze zagrać - a on nie pozostawia w ogóle wyborów... budzi najgorsze uczucia.

Zrezstą fakt rozpraw, które się tutaj toczą dobrze wskazuje na temat tego, jak mocne emocje wzbudza.

Wielki plus dla niego!

użytkownik usunięty
Spikeder_Supertramp

Tysiące go znienawidziły bo jest po prostu irytujący i do tego beznadziejny z niego aktor. Bardzo popsuł swoim udziałem "batman Początek", to tak typ, którego z chęcią uderzyłoby się w twarz.

no, dobrze.. i taki ma być. nie? :>

Spikeder_Supertramp

Bez wachania podpisuje się pod Twoja wypowiedzią, idealnie pasuje do swojej roli, z reszta pewnie tez jej nienawidzi :P Nawet w najmniejszym procencie go nie lubie jako bohatera i o to właśnie chodziło bardzo trafna i słuszna uwaga !

No, ale się w tym Batmanie nagrał. W Batmanie zagrał dzieciaka jak każdy inny aktor w innym filmie i żadnych negatywnych emocji nie wzbudził. W Grze o Tron postać irytuje, ale tak ma być - w książce też wkurzał. Niesety, jak niektórzy zauważyli, wiele osób za bardzo utożsamia aktora z jego rolą albo, co gorsza, nie odróżnia fikcji od rzeczywistości i stąd oceny. Dla mnie w GoT nie gra on gorzej od innych młodych aktorów.

użytkownik usunięty
serious667

W Batmanie był dużą wadą i psuł radość z seansu:
1. Batman nigdy nie dałby dziecku części swojego wyposażenia.
2. Batman ratuje tego samego bahora podczas finału.
3. Ma wkurvviającą gębę.

Pierwsze dwa punkty dotyczą scenariusza (zresztą nie wiem co w nich złego) i nijak mają się do samego aktora.
A ostatni punktu, nie przeczę, ale gęba musi ci się podobać?;) Nie wiem, mi to obojętnie jaką ma twarz, ale każdy ogląda filmy/seriale w swoich celach ;).

użytkownik usunięty
serious667

Co w tym złego? Dla fana Batmana to jest naiwne. Może Batman potem będzie potrzebował tego ustrojstwa? Ale najbardziej naciągane jest to, że Batman ratuje tego samego dzieciaka, którego spotkał wcześniej.

I co z tego, że pierwsze dwa punkty dotyczą scenariusza? To nie moja wina, że sceny z tym chłopakiem były żałosne.

Tak, gęba nie musi mi się podobać, ale strasznie mnie irytuje i to nie tylko wyglądem.

Nie, a tak serio. Czy zanim oglądałeś Grę o Tron zauważyłeś kto rzeczywiście gra w tym Batmanie? Ja nie i zorientowałem się dopiero wczoraj (w czasie oglądania filmu), po czym wszedłem na tę stronę by się upewnić ;).
Po prostu była to rola na tyle neutralna (nie wzbudzała we mnie żadnych emocji), że nie interesowało mnie, kto gra chłopca.
Sorry, że to piszę (może się mylę - ty stwierdzisz, że tak), ale wydaje mi się, że to brak sympatii do aktora za rolę w Grze o Tron, przy czym dorabianie do tego na siłę ideologii, że wcale nie, że nie tylko za postać Joffreya :).
Tyle ode mnie, pozdro.

użytkownik usunięty
serious667

Nie widziałem Gry o tron, nawet nie wiem co to do końca jest. Oceniam go jedynie za Początek w którym mnie strasznie denerwował i do tego nie zagrał zbyt dobrze (są dzieciaki, które lepiej grają), a to w mojej skali wystarczy by dać 1.

Nie wierzę ;D

użytkownik usunięty
serious667

Mam wyje*ane na ten serial, wiem, że dzieje się to w średniowieczu i jacyś dziedzice biją się o tron. Wolę Teorię Wielkiego Podrywu.

Nie o to chodzi...

użytkownik usunięty
serious667

Ale za to teraz wierzysz ;D

Wierzę, że mogłeś nie oglądać Gry o Tron.. Ja na przykład nie oglądałem Big Bang Theory.

Nie mogę uwierzyć, że tak szczegółowo analizujesz nawet 3, 4-planową rolę ;). Podziwiam.

serious667

Dwa wyjścia: albo serious667 naprawdę bierze to na serio, albo osiągnął wyższy poziom trollingu i to teraz on robi sobie jaja z BBRodrigueza

Spikeder_Supertramp

Twarz ma trochę jak połączenie Janusza Tracza z wersją anime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones