Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
85 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Jak najlepszy z żyjących aktorów może spaść na 5 miejsce? Ta 4 przed nim jest dobra, ale słabsza od niego!!! Katastrofa!!!

Mauer

A daj sobie spokój z tymi rankingami. One nie są warte złamanego grosza. Każdy z nas ma swój ranking w głowie. I w nim już są odpowiednie osoby na odpowiednich miejscach.

Pozdrawiam.

Mauer

Aktor numer 1 ? W życiu nigdy.. pierwsze 2 miejsca rankingu jak najbardziej zasłużone .. Al Pacino i Hopkins to geniusze i zdecydowani mistrzowie aktorstwa według mnie.. De Niro na 3 miejscu też jest dla mnie ok. Według mojej opinii Nicholson jest tam gdzie być powinien, ewentualnie może 4 miejsce dla niego. Nie przesadzajmy ;)

VictoR__

Dla mnie Hopkins jest słabszy od Ala, Roberta i Jacka. Trochę przeceniany aktor według mnie.

Niedzielny_Filmowiec

No to ja mam odmienne zdanie. Dla mnie Hopkins to jest totalnie wybitny aktor, na równi z Pacino.. a De Niro jest w moim osobistym rankingu za nimi, więc moje zdanie się pokrywa z rankingiem filmwebu co mnie dość cieszy. Hopkins przeceniany ? Nie rozumiem takiej opinii trochę, to jest chyba najbardziej wszechstronny aktor z wszystkich wymienionych w tym całym rankingu.. potrafi odegrać każdą rolę praktycznie.. i nie chodzi o samą wszechstronność, bo sposób realizacji też jest perfekcyjny. Ale różne są gusta więc nie ma co dyskutować, bo oboje wiemy, że mamy swoje racje.

VictoR__

No właśnie różne gusta. Bo ja bym np. też postawiła Jacka na pierwszym miejscu, tak jak założyciel/ka wpisu :)

The_Who

A ja bym postawił Led Zeppelin nad the Who ^^ .. ahh te różne gusta.

The_Who

Założyciel moja droga....:) i tak jak mój ulubiony aktor mam słabość do płci pięknej:)

Mauer

I tak jak on możesz się pochwalić liczbą ponad 2000 kochanek? ;)

The_Who

Aż tak to nie... Tym mężczyzna nie powinien się chwalić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones