Jack WhiteXV

John Anthony Gillis

7,3
529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack White

Niech mi ktoś powie...

użytkownik usunięty

... kto do cholery napisał o nim artykuł na wikipedii? Wychodzi z niego, że Jack White urodził się w Michigan w USA, jednak ma korzenie polskie, za to album Icky Thump ma podkreślać szkockie korzenie artysty. Jest tam również, że ma uraz kręgosłupa i przez to nie koncertuje, co jednak nie przeszkadza mu prowadzić i grać w trzech zespołach naraz. To on w końcu gra, czy nie? I czy White Stripes w ogóle jeszcze istnieją, czy nie? I skąd on tak naprawdę pochodzi?

Jack White urodził się w Detroit, Michigan, USA, jednakże ma polskie korzenie (angielska wikipedia wspomina również o kanadyjsko -szkockich), bo jego babcia była z Krakowa, a album Icky Thump odnosi się do powiedzenia jego żony, Karen Elson, która pochodzi z Anglii. Powiedzenie to ma wyrażać zaskoczenie, a jest to "Ecky Thump" z trochę inną wymową niż Icky Thump. Coś mi się kiedyś obiło o uszy o urazie kręgosłupa, ale już dawno doszedł do siebie i koncertuje, nawet miałam przyjemność zobaczenia go na żywo z The Dead Weather tego lata. ;)
The White Stripes oficjalnie istnieją, ale póki co nie zanosi się na nową płytę i w ogóle nic o nich nie słychać. ;)

P.S. Polecam czytanie artykułów na Wikipedii po angielsku. ;)

pollyfonia

No niestety, The White Stripes już nie istenieją ..... wielka szkoda

The White Stripes nie istnieje. Rzeczywiście jakiś człek bez wiedzy to pisał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones