Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

...przyćmił Edwarda prawda? znaczy się pojawił się tylko jakieś marne trzy razy, ale te oczy, włosy, wyraz twarzy "jakby go coś bolało"... CIACHO!!!

redlips93

em..zgadzam się w 100 %

!. mój Jasper !.

em.. i za to wszystko go kochamy !.

lonleygenuineangel

Chekm, chekm...

Beti...twój? Ja ci nie pozwole! xD

Widzę kochany Jackson coraz więcej fanek ma. I dobrze, w końcu my wiemy co najlepsze :D

Gred_and_Forge

ta !.
no mój mój !. oczywiście że mój ;);)

a fanek an dużo ?. nie dziwie się !.

lonleygenuineangel

Szkoda, że tylko w taki sposób ukazali postać Jaspera w filmie, w książce trochę więcej o nim napisano.
Czekam na ekranizację części 2 z niecierpliwością ;) Pozdrowienia

redlips93

Jezu kochany, wczoraj byłam w kinie, a jakos go nie kojarze....;/ w ktorym momencie...? jakies szcegoly poprosze, jesli mozna...;/

StandInTheRain

jezuniu, ale ze mnie widownia...;/ zdjecie glowne mnie jakos zdezorientowalo;) wybaczcie;)

StandInTheRain

Jackson jest cudowny ;)
Jak można go nie zauważyć ^^ Te jego oczy ;D

pietrusia

Faktycznie, charakteryzatorzy odwalili kawał roboty zamieniając go w Japera ;) Jak dla mnie przyćmił wszystkich, nie tylko samego Edwarda.

_Ruby_

Ja tam przez cały czas ubolewam, że nie ma go więcej w sadze.. Genialny jest ;]

redlips93

Skoro tak wszystkie kochamy Jacksona i na pewno żadna nie odpuści...to jak będzie? Trzeba będzie się nim dzielić?

Karolina_60

Ehem... No ja na pewno nie odpuszczę, więc chyba nie mamy wyjścia ;)

_Ruby_

Łoooooo Jezuuuu. Ciekawe co z tego by wyszło. On jeden, a nas...no sporo nas tu jest.

redlips93

Ale przecież go nie zamęczymy, prawda? Myślę, że on nie będzie miał nic przeciwko tak licznej grupie dziewczyn.

xena_4

Tak...zwłaszcza, że chyba połowa nas jest nie letnia.
Hm...no chyba, że lubi małolaty.
Ale z drugiej strony, możesz mieć racje. W końcu, jaki aktor nie lubi fanów? A tu chodzi o fanki. Może byłoby mu miło.
A z tym zamęczeniem, to jest całkiem możliwe. Gdyby każda ciała mieć go choć by na 30 min tylko dla siebie...to by się na 100% trochę zmęczył.

Karolina_60

No właśnie, 30 minut. Nie mówiąc już o reszcie życia...

_Ruby_

Reszta życia...Jestem ogólnie tolerancyjna dla innych, ale gdybym miała się nim dzielić do końca życia...Nie, nie dałabym rady. To trochę za wiele.
Tak odchodząc na chwilę od tematu. Ktoś wie kiedy on ma urodziny? Pytam jedynie z ciekawości.

Karolina_60

21 grudnia (1984 rok), zodiakalny Strzelec ;D

_Ruby_

o nie. Zabije starych! Miałam się podobno rodzić 21, ale się spóźniłam i wyszło, że 9 marca. Ale chamsko.
To teraz ma 25 lat?

Karolina_60

tak ma 25 lat .. czy to nie slodkie ;))))))))))) wiiiiii

lonleygenuineangel

Rocznikowo tak, ale w sumie bliżej mu jeszcze do 24 ;)

_Ruby_

Ajajaj...Miałam nadzieję, że jednak się pomyliłam w liczeniu i, że tak naprawdę to ma z 19.

Karolina_60

Nie ukrywajmy, tak by nam bardziej pasowało :D Ale pomyślmy ile produkcji z nim by nas ominęło.

_Ruby_

Ale w tych produkcjach, mógł grać. Tylko byłby młodszy...troszeczkę.

redlips93

Ale nie wiem, czy w tak młodym wieku byłby wiarygodny, mając mniej doświadczeń itd..

Poza tym, właśnie dałam notkę na forum o Pattinsonie. Na razie zaczęłam łagodnie, więc zobaczymy, jaka będzie reakcja, hihi..

xena_4

To może być ciekawe doświadczenie. Hm...chyba sama tam wskoczę i je po wnerwiam. Oczywiście nie mam nic do Roba. Broń Boże.

redlips93

Chyba też je zaraz czymś wkurzę, bo właśnie u nich czytałam, jak się nabijały z zespołu Jacksona - 100 Monkeys.

xena_4

A zespół Roba - Bad Girl, to pewnie dla nich świętość. Starsznie subiektywne są.

_Ruby_

Tego zespołu jeszcze nie przesłuchałam, ale zamierzam zrobić to z ciekawości. A tamte dziewczyny już wyprostowałam. Jedna z nich napisała, że uważała 100 Monkeys za zespół rockowy, a tymczasem okazało się, że grają zwykły pop. Chyba padło jej na słuch, bo przecież wyraźnie tam słychać mieszankę rocka i bluesa. Nawet Jackson to zawsze podkreśla w wywiadach.

xena_4

Można wiedzieć co im napisałaś? Pytam z ciekawości pytam.

Karolina_60

Tak jak wspomniałam, dziewczyna pisała, że słyszała o tym, że Jackson ma zespół rockowy, a po przesłuchaniu okazało się, że jego oni grają zwykły pop. To ja odpowiedziałam " A ciekawe, gdzie ty przeczytałaś, że 100 Monkeys to zespół rockowy, skoro Jackson nieustannie podkreśla w swoich wywiadach, że to co oni grają, to połączenie rocka i bluesa. A to bardzo wyraźnie słychać w ich piosenkach." Na razie nikt mi nie odpowiedział. Poczekam na okazję i napiszę im coś ostrzejszego.

xena_4

Liczę, że ich trochę po wnerwiasz.
Hehe, głupie te fanki Roba. Współczuje mu.

Karolina_60

Sorry, nie wiedzieć czemu napisałam dwa razy ten sam wyraz.
To chyba prze Jacksona. Jak o nim myślę to mózg, przestaje mi poprawnie pracować, i nastawia się tylko na niego. I w dupie ma fakt, że chcę coś napisać. Ajaj...nie dobrze ze mną. XD

redlips93

To tak jak u mnie. A tamte dziewczynki jeszcze zdążę wkurzyć. O to się nie martw. Czekam tylko na okazję...

xena_4

Życzę ci by tak chwila nadeszła jak najszybciej.

Karolina_60

Kurczę znowu.
Miało być.
"Życzę Ci, by TA chwila nadeszła jak najszybciej"

redlips93

To ja się boję co będzie z tobą, jak zobaczysz te fotki:

http://www.ifelthope.net/gallery/thumbnails.php?album=201

xena_4

Te foty mnie rozbrajają. Zauważyłaś, że z postawy i ogólnie wyglądu to już taki prawdziwy facet, a jak się patrzy w te jego oczy to widać w nich taką dziecięcą niewinność.
Ps. Dzisiaj, spadłam nawet z łóżka. Musiałam jeszcze chyba być nie przytomna, bo jak rano się obudziłam, to przed sobą miałam jego, wielkie piękne oczy. Krzyknęłam(głupia) i spadłam. Jak wstałam, to już go nie było.Mam świra pierwszego stopnia.

redlips93

I to jest w nim najlepsze - takie połączenie drapieżnej męskości i chłopięcej niewinności. Swoją drogą, nie dziwię ci się, że wtedy krzyknęłaś i spadłaś z łóżka. Ja chyba bym wtedy tak samo zareagowała. Ale jeszcze gorzej ;)

xena_4

Weź, ja teraz strasznie tego, żałuje! Gdybym nie krzyknęła to może...wiem to głupio zabrzmi, ale mam nadzieje, iż zrozumiesz...to może by został. Może jak bym się nie ruszała i została w tej nieświadomości...Może bym miała okazje spojrzeć na jego idealne usta, na którym tak często pojawia się ten niezwykły uśmiech.

Karolina_60

Powtórzę to co napisałam gdzie indziej.

Nie wiedzieć czemu, wyobrażam sobie Jacksona, jak Romea. Takiego oddanego i kochanego, za którego warto zginąć.
I w sumie to marzy mi się z nim trochę inne zakończenie.

Karolina_60

Wydaje mi się, że jemu akurat najmniej pasuje rola Romea. Nie ten facet, nie ta osobowość... Nie wiem dlaczego, ale mi Romeo zawsze kojarzył się z jakimś bezpłciowym lalusiem, a Jackson taki nie jest (na szczęście). On się bardziej nadaje na role facetów z charakterem.

xena_4

Nie chodzi mi o to, że jest jak Romeo. Ale...Ta powieść ma w sobie coś pięknego. I chciała bym coś takiego przeżyć.(oczywiście bez tego tragicznego końca). Chodzi mi o tą miłość. Jego traktuje jak Julia Romea. Jestem niemal tak samo w nim zakochana.

Karolina_60

Dziewczyny, to jest ORD - Obsessive Rathbone Disorder xD
Włączyłam jedno zdjęcie i umarłam. Jestem w niebie xD

_Ruby_

nigdy wiecej mi tego nie robcie
jak mozecie dodawac link do zdjęc jacksona
skoro ja jak sie nanie patrzec nie moge oddychac
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no to bylo mile
chcecie zebym sie udusila no dzieki bardzo ;)

on jest boooooski kocham go :**********************


aaaaa a dzisiaj mi sie snil .. boze co tobylo za przezycie a uwierzcie mi sen pamietam raz na rok .. serio .. i akurat dzisiaj pamietalam .. jupiii;)

lonleygenuineangel

Bosko, boski.
Jedyny w swoimi idealnym rodzaju.

Karolina_60

Znowu?
Nie no, ja to już jedynie do wariatkowa się nadaję.
" Jedyny w SWOIM idealnym rodzaju"
O, teraz dobrze.

Karolina_60

haha ja zawsze sie myle jak pisze
zwlascza jak o nim
no wsumie to tylko jak o nim pisze to sie myle :)

haha ... :******************* wiiiii

odbija miiiiiiiiiiiii

lonleygenuineangel

To się zamienia z forum w kącik oddawania czci. No ale bóstwu cześć się należy :D
http://jackson-rathbone.com/gallery/displayimage.php?pid=2515&fullsize=1
Z dzisiejszego odcinka Pięknych... x3

_Ruby_

Cholera, Piękni to idealny tytuł... <33333333333333333333

_Ruby_

On na pewno, a co do reszty...ujdą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones