Jai Courtney

Jai Stephen Courtney

7,0
20 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jai Courtney

Fani TERMINATOROW mu tego nie daruja. Ja wiem ze ten aktor wcale nie jest podobny do
MICHAELA BIEHNA z TERMINATORA1 a do tego jest przecietnym aktorem ale kto wie moze
wczuje sie w role na tyle dobrze ze spodoba sie widzom. NIE MA CO PLAKAC NAD ROZLANYM
MLEKIEM bo ludzie z Castingu wybrali COURTNEYA bo widocznie im sie spodobal. Za rok sie
przekonamy czy TERMINATOR GENESIS jest filmem dobrym czy kiepskim.

punisher822_filmweb

Panie ! Już położył, już !

Private_Witt

dokładnie

punisher822_filmweb

Ja już mu nie daruję, że w ogóle go zaangażowali do tej roli! Co to w ogóle ma być? W ogóle nie wygląda jak Kyle i jestem prawie przekonana, że położy tę rolę, tak jak cały film będzie leżał.

pani_sroka

Czyli uwazasz ze T5 zarobi mniej niz T4 ktory tez nie byl najwyzszych lotow???

punisher822_filmweb

Nie wiem, ile zarobi, uważam, że będzie beznadziejny tak samo jak T4. To ile film zarabia nie świadczy o jego jakości.

pani_sroka

Jakby filmy oceniano za to ile zarobiły to większość kultowych filmów nawet nie znalazłoby się w top 500 , np. Blar Witch Project film który zarobił bodajże kilkanaście milionów dolarów jest uznawany za jeden z najlepszych horrorów wszechczasów a wystarczyło że paru studentów włożyło w niego raptem kilka tys dolarów jakby proporcjonalnie podejść do tego to ani Avatar ani żaden podobny film który zarobił setki milionów nawet się nie zbliżył do BWP , w kinematografii jest "pare" takich filmów które niewielkim kosztem proporcjonalnie zarobiły znacznie więcej niż filmy komercyjne jak np. Avatar .

punisher822_filmweb

Uwielbiam Varro, ale Kyle Reese zawsze i wszędzie będzie miał twarz młodego Biehn'a.
Szkoda, że będzie brał udział w bezczeszczeniu legendy :(

Kasiek_haz

KASIU ja mam wrazenie , ze to nie on POLOZY ten film ale niestety scenarzysci i ich dziwne pomysly (pomysl z siwym starzejacym sie TERMINATOREM i TERMINATOR T-1000 ktorego gra aktor japonczyk). To co napisalem to sa tylko niektore dziwne pomysly, ktore moga sie potem odbic na kiepskim sukcesie kasowym w kinach. Pozyjemy zobaczymy ale pomysly scenarzystow od dawna uwazam za dziwne...

punisher822_filmweb

Byung-hun Lee jest Koreańczykiem a do tego fenomenalnym aktorem, którego uwielbiam (polecam jego rodzime filmy jak I saw the Devil, J.S.A czy Słodko-gorzkie życie). W każdej innej sytuacji byłabym wniebowzięta, że robi nowy film. Ale w tym przypadku boli mnie, że będzie częścią tego czegoś co się nazywa reboot'em Terminatora.
To nie powinno mieć miejsca, po prostu nie! :(

Kasiek_haz

SLONECZKO zwracam honor jesli chodzi o tego skosnookiego aktora. Myslalem ze to Japonczyk. Naprawde ciezko na 1 rzut oka odroznic Japonczyka od Koreanczyka. Wiem jedno ze facet swietnie na ekranie sie bije a do tego ma niezla rzezbe ale czy spodoba sie widzom jako T-1000 zobaczymy... Obawiam sie ze nie pozostanie jego rola tak dlugo w pamieci jak ROBERTA PATRICKA po T-2.

punisher822_filmweb

Nie odróżnisz, prawda, ale akurat tym konkretnym skośnookim jaram się nieco od jakiegoś czasu, stąd wiem to i owo :) Courtney, Clarke i Arnie aktorsko to obok niego nawet nie stali. On wyciśnie ze scenariusza wszystko co najlepsze. Obawiam się jednak, że nawet obecność tak rewelacyjnego aktora nic nie da, bo ten reboot będzie po prostu shitem. Właściwie to planowałam udawać, że nie powstaje, ale teraz pewnie go obejrzę, tylko z powodu Byunga.
Obejrzę, zapłaczę.
I odpalę oryginał :)

Kasiek_haz

Moze razem obejzymy orginal ;-) ???

punisher822_filmweb

hahahha
kto wie, kto wie :)

punisher822_filmweb

Młodszym widzom się spodoba, Starsi będą psioczyć.
Tak samo bd w przypadku Mad Maxa chociaż w tym wypadku może jednym i drugim się spodoba

patrykniedzialka

Nie pozostaje nam nic innego jak poczekac za T5 i MAD MAX4. Wczoraj widzialem calkiem udana epizodyczna role J.COURTNEY'A w roli pilota w filmie 'NIEZŁOMNY'. Swietnie zagral i nie zgodze sie z ludzmi ktorzy twierdza ze On połozy kazdy film i zawsze jest 'drewnem'.

punisher822_filmweb

Ja go przede wszystkim kojarze z roli w Krew i Piach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones