Jakub Gierszał

8,2
27 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Gdy oglądam filmy z panem Gierszałem, to jestem taka dumna, że jestem Polką i że to nasz aktor gra lepiej od niejednego Amerykanina czy Brytyjczyka. No i wygląd, bo aż oczu nie można oderwać.

TheGoldenGirl

A, ja jak na niego patrzę to czuję się jak John Rambo w scenie, w której dostał wp!@#$ol od amerykańskiej policji...

TheGoldenGirl

Popieram Cię :) Mimo młodego wieku na prawdę świetnie sobie radzi i z podziwem patrzę na jego grę aktorską. Oczywiście, nie gra idealnie i do najlepszych mu jeszcze brakuje, ale widać, że wybiera dobre produkcje i stara się grać w nich jak najlepiej ;) Trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że kiedyś stanie się sławny na cały świat. Szkoda by było, gdyby taki potencjał się zmarnował.

TheGoldenGirl

Gościu nie tylko wygląda ale i gra rewelacyjnie a to rzadkie. Szkoda że u nas przeważnie hejt na niego leci, zwłaszcza za rolę w Sali Samobójców ale to niestety dlatego że ludzie często nie potrafią oddzielić kreacji aktorskiej od aktora.I skoro ich taki Dominik wk*urwia na maksa to i Gierszał automatycznie również. Przykre ale to też przewrotna "magia ekranu". Niby wszyscy wiedzą że fikcja a jednak...Gdyby kolo urodził się na Wyspach czy Holiłudzie toby już był gwiazdą na skalę światową. A tak to...musiałby mieć dużego fuksa i zagrać konkretną rolę w amerykańskim popularnym blockbusterze coby go świat przyuważył. Takie są niestety realia.

WhiteDemon

doceniają go, jak widać, tylko napalone nastolatki, dla was to i pewnie Jonas Brothers grają rewelacyjnie

trukomholek

A co Ty mi tu za głupoty insynuujesz? Po pierwsze nastolatką już nie jestem,po drugie tych amerykańskich picusiów i ich niskodenne granie mam tam gdzie słońce nie dochodzi. Nie mówiąc już o tym że mówimy tu o aktorstwie w tym momencie, co ma piernik do wiatraka? Ale czego.się spodziewać, prawdopodobnie nie masz ochoty spojrzeć na grę aktorską Gierszała z dystansu bo za bardzo Cię wkurzał jako Dominik.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trukomholek

Ile ty masz lat chłopie...

trukomholek

oj ci zazdrośnicy. ojoj.

spokospoko_167

Aktor genialny. Przystojny i utalentowany na maxa

TheGoldenGirl

On ma wszystko co potrzebne do tego by stać się gwiazdą miedzynarodową. Mało który aktor ma coś takiego

maciekb80

Jeśli chodzi o polskich aktorów on jest totalnie wyjątkowy, nie ma drugiego takiego.

DoomedMistress

Prawda!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones