James DeanI

James Byron Dean

8,9
2 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Dean

Miał 24 lata, a już wyglądał jak prawdziwy mężczyzna. Zastanawia mnie w jakim kierunku podąża
ewolucja...

Goszka_

W złym kierunku.

Savio_Dan

Hahah, otóż to! Ale cóż poradzić...

użytkownik usunięty
Phonetique

No niestety nic się z tym nie zrobi. Pokolenia są coraz bardziej dziecinne i coraz bardziej słabe.

Phonetique

kto wymyslil meskie rurki ? trzeba tego faceta dorwac bo niedlugo na calym swiecie bedzie malo facetów którzy ubieraja sie jak prawdziwi faceci

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mk1993

mk1993 tak już działa psychologia, że jak ktoś jest tzw 'ciota' ale bardzo mocno tego nie akceptuje, to bedzie bardzo nie lubił rurek itd rzeczy bo bedzie starał się zapewne zniszczyc wszelkie przejawy tego by cokolwiek pociagało go u innych chlopców. :) Normalna reakcja obronna.

dawid10809

Rurki jeszcze można jakoś przeżyć, w porównaniu z tym co ostatnio wymyślił jakiś "światowej sławy projektant". Być może ktoś to widział. A mianowicie, wymyślił męskie sukienki. Tylko jedyny problem jest taki że nie wiedzą na czym to ta sukienka miała by się trzymać.
I co można pomyśleć o takim... człowieku?! Przecież ten świat zmierza w nienormalnym kierunku. Kobiety wbijają się w spodnie, faceci zaczynają (na razie to tylko pomysł chociaż zdarzają się i tacy co noszą) nosić spódnice, robienie gwiazd z ludzi którzy pokażą goły tyłek, pchanie ich do różnych programów, filmów.
Co się z tym światem porobiło... ;

joker895

to z sukienkami to naprawde przegięcie - co ci "projektanci" złego widzą w jeansach i t-shirtach ,no . z tym pokazywaniem gołych dup to jest sposób na karierę -skandal sprawia że gazety piszą a popularność rośnie

Goszka_

Cieszy mnie to, że autorem tych słów jest dziewczyna. Pozdrawiam.

aplauz

Ponieważ?

Goszka_

Ponieważ okazuje się, że są jeszcze normalne dziewczyny.

Goszka_

Dokładnie ma te sam odczucia metroseksualizm i zniewieścienie płci męskiej wyparło z nich prawdziwy pierwiastek, a tych którzy jeszcze pozostali pierwotnie męscy uważa się w najlepszym razie za niechlujów i jaskiniowców...

Goszka_

Święta prawda, niezły kabaret na ulicach się zrobił. Trzeba się nieźle nagłowić by zgadnąć jaką to płeć mijamy

użytkownik usunięty
paula12esp

Heh dokładnie - ja jestem facetem (no mam te 20 lat) i powiem szczerze... Jak miałbym łazić nażelowany, w rurkach, kolczykach, i golić nogi to już wolę mieć ten swój kilkudniowy zarost, normalne buty, normalne dżinsy, skórzaną kurtkę i fryzurę w stylu artystycznego nieładu - jak się taki spodobam jakiejś dziewczynie to znaczy że spotkałem tę normalną a nie co ma mokro na widok Cristiano Ronaldo ;d

Sam widzę jak kobiety stają się mężczyznami a mężczyźni kobietami...

Ale masz płytkie myślenie wybacz.

Może się zdziwisz ale niektóre babki uwielbiają Ronaldo nie za wygląd, ale za osobowość, charakter, pasję, wrażliwość, szczerość, nonkonformizm i i to jak traktuje swoich fanów. Patrzenie na niego tylko przez pryzmat fryzury jest płytkie, sorry.
http://www.youtube.com/watch?v=zQkUeX0kdn8

WhiteDemon

Ha ha weź skończ bajki pisać. W większości dziewczyny widzą w Ronaldo jego wygląd, gładką, opaloną buźkę, wzrost i figurę no i ewentualnie sławę i kasę, a nie tam patrzą na jego wrażliwość, szczerość i charakter. Zresztą co, znają go osobiście?

Niestety Pan 'użytkownik usunięty' pi*rdoli głupoty. Dobrym przykładem jest Ryan Davies Hall, który łazi nazelowany, ma (miał) kolce a nawet tatuaże. Jest mega seksowny. W ogóle styl Rockabilly uważam za najlepszy.

- http://67.media.tumblr.com/81154c4840389c74c130b6434b29f1ea/tumblr_o61w0fbVeu1ub k33ao3_500.jpg
- http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13402635_1805400786349 471_126931054_n.jpg?ig_cache_key=MTI3NDA5NTk0ODc1MDY2MDg4Mw%3D%3D.2
- http://66.media.tumblr.com/b12080c7a76a049fe55a3d8f4d3fbaac/tumblr_ngbmgl0Ij51rm mysao1_500.png
- http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e15/11259110_1381926715442 216_640306164_n.jpg?ig_cache_key=OTk3NzU0MzA3MzU2Nzk1NTQy.2

Goszka_

Może i wyglądał jak prawdziwy mężczyzna, ale tak już się nie zachowywał. Jeśli wiesz o co mi chodzi...

Goszka_


wpiszcie w google grafika "skejt"... co widzicie ? Powiem wam co ja widzę:
Ogrom pozowanych zdjęć, bandę frajerów i falę pozerstwa. Dziś jeśli ktoś uprawia jakiś sport, czy po prostu chodzi na siłownię... robi to wszystko na pokaz. Miliony fotek na fejsie skądś się biorą.

w tym widzę problem

Pawelek777888

już niedługo to będą sweet fotki na grobach -to przegięcie z tymi zdjęciami i robieniem wszystko na pokaz -to zabija prawdziwy sens ćwiczeń

dawid10809

http://kwejk.pl/obrazek/1277677

Kamili17

jak już jest fotka na grobie to nie ma dla nas nadziei

Goszka_

He, ale pewnie sześćdziesiąt lat temu ktoś mógłby się zżymać na styl Deana, który był wtedy odbierany jako raczej zniewieściały

Goszka_

Dokładnie to samo przed chwilą pomyślałam

Goszka_

Wyglądał po prostu staro, chyba w bardzo dobrym kierunku skoro tak samo jak Dean ludzie wyglądają w wieku lat 30.

junior_dos_santos

Teraz już 13latki wyglądają jak licealistki ,z makijażem ostrym..dziwię się że e szkole na to pozwalają za moich czasow jak któraś miała makijaż od razu nauczyciele kazali iść do wc i żeby zmyć.

maja9128

cooz kazde czasy rzadza sie swoimi regulami

Goszka_

ejże, to Dean nie należy do klubu 27?
Całe życie żyłem w kłamstwie...

Shoeller

Do klubu 27 należeli chyba wyłącznie muzycy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
OldskoolMF

To kolega chyba nie ogarnia (i nie trochę, a bardzo), skoro według niego homoseksualiści to nie prawdziwe osoby.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
OldskoolMF

Ciekawe rzeczy piszesz. Homoseksualista z punktu widzenia min. biologii nie może być "prawdziwym mężczyzną"? Ależ z punktu widzenia biologii jest. Ponieważ ma wszystkie cechy anatomiczne mężczyzny. Reszta o której piszesz to tylko i jedynie kultura w której się obracamy i osobiste poglądy na ten temat. A homoseksualizm występuję w całym królestwie zwierząt. Wbrew pozorom jest to coś jak najbardziej naturalnego. Każdy człowiek w pewnym okresie przeżywa fascynację własną płcią i to nie jest odchył. Ale nie chcę w to się zagłębiać bo to już działka psychologów.
Czy według Ciebie lesbijka nie jest kobietą? W końcu seks z kobietą jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn.
To co napisałeś to jeden wielki stek bzdur. Piszesz jakbyś występował tutaj w roli eksperta i dawał nam wszystkim wykład naukowy, a tak naprawdę wygłosiłeś zaledwie swój pogląd. I jedyne co zaprezentowałeś to swoje lęki i uprzedzenia.

Dokładnie

Goszka_

Moda to jedno, ale życie jest dzisiaj łatwiejsze. To były czasy, kiedy większość zajęć wymagała aktywności fizycznej. Nie włączało się blendera, żeby coś zmiksować, tylko robiło się to ręcznie. I tak było ze wszystkim. Nie jestem pewien, czy w tamtych czasach używało się pił łańcuchowych, czy tylko siekier i pił ręcznych. Ta ogólnie pojęta zniewieściałość jest ceną, jaką ponosimy za wygodę. Jest jeden bardzo prosty sposób, żeby młodzi chłopcy stawali się prawdziwymi mężczyznami, ale tego raczej nie chcemy, bo ten sposób to wojna. W okopach każdy mężnieje albo się załamuje i zostaje wrakiem lub ginie.

kinomanpl

Pudrowani panowie w perukach i obcisłych spodenkach w czasach wojny też byli.
Walczy się zwykle po to, żeby kiedyś wyjść z okopów. I co wtedy?
Poza tym "ta ogólnie pojęta zniewieściałość" może być też formą buntu, bo poprzednie pokolenia były właśnie inne.

Vettii

Prawda. Poza tym zawsze zdumiewa mnie sentyment do czasów, w których się nie żyło. Zwłaszcza do feudalizmu. Tyle że większość z nas byłaby chłopami. Innymi slowy, mielibyśmy przegwizdane od momentu narodzin aż do śmierci. Szans na poprawę brak.

kinomanpl

Kiedyś wszystkim było źle, teraz większość ma za dobrze.

Goszka_

Czytając ten wpis zastanawiam się dokąd podąża ewolucja....

Popculturegeek

Odgrzeb jeszcze starsze posty, to się pozastanawiamy razem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
johnny__92

A szpachli na ryju tona

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Goszka_

Aha czyli, że ewolucja powinna przebiegać w kierunku, w którym już wychodząc z pipy dziecko będzie miało wąsy i brodę? a może od razu 50 lat? :) bardziej durnego wpisu nie czytałem. No a Dean wyglądał dośc staro na swój wiek, tak powinien wyglądac mężczyzna w wieku lat 30 i tyle.

Goszka_

PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA.... Bardziej subiektywnie się nie dało? Czy ty się wgl słyszysz? Tego nie da się brać na poważnie...

Wictorias

Komentujesz post sprzed siedmiu lat.

Zdążyłam się zmienić przed ten czas, przewartościować świat dziesięć tysięcy razy i poglądy, jeśli już jakieś mam, rozsądniej głosić.

Niektórzy geniuszami się urodzili i całkiem poważni byli od lat szczenięcych, dojrzali i stateczni. Ja nie. Ja się za gówniaka w Jamesie Deanie kochałam, żaden chłopiec mu nie dorównywał i chciałam o tym głośno i wyraźnie mówić, bo mi się wydawało, że Amerykę odkryłam.

Zmądrzałam trochę, choć nie całkiem, nastoletnie hormony zelżały, James Dean już nie jest moim ideałem.

Ale ludzi mierzi dalej i muszą zbrodnie internetowe wypominać po latach.

A ja już od kilku lat wiem, że głupawa ta wypowiedź była. Dumna z niej nie jestem, ale wstydzić się za dojrzewanie nie będę.

Tylko te powiadomienia, że osiem lat temu byłam niemądra trochę zaczynają męczyć.

Dajcie spokój, idźcie wrzucić złotówkę na WOŚP.

Goszka_

cieszę się słysząc kolejne tego typu 'sprostowanie'. PS: Jakby co to nie jestem jasnowidzem, nie wiem ile miałaś wtedy lat, czy i co się od tego czasu zmieniło, ludzie są różni. Wyświetla się jako ostatnio komentowane, czyli w pewien sposób aktualne, więc komentuję. Słabo, że nie da się ich usunąć właśnie takich przedawnionych dyskusji, żeby był spokój, no ale co poradzić. Dobranoc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones