James DeanI

James Byron Dean

8,9
2 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Dean

Miał 24 lata, a już wyglądał jak prawdziwy mężczyzna. Zastanawia mnie w jakim kierunku podąża
ewolucja...

Goszka_

Może i wyglądał dojrzalej ale była w nim młodość no i jest nadal bo młodo umarł.

Goszka_

Ludzie dłużej żyją, to i później dorastają... Niegdyś 16 lat, i już chłopak musiał pracować, albo i wcześniej, a dziś, sporo ma po 25 i lepiej, i na garnuszku u rodziców, i tylko studiują dla samych studiów, a nie z przekonania, tylko bo tak wypada.

Goszka_

A jak dla mnie niczym się nie różni od dzisiejszych Joe Jonasów czy Shawnów Mendesów. Wyglądał jak mężczyzna bo? Bo się nie uśmiechał?

IronMannn

Otóż to. Dean był po prostu aktorem "trendującym się" jak np. Wayne, Flynn, Gable,Gere czy Clooney-ludzie robią z niego bożka, bo się w nim bujali ew. ujrzywszy takiego facecika na ekranie wyłącznie w rolach twardzieli i macho mieli okazję,by bajdurzyć np. tak: "kiedyś to byli mężczyźni...chcę wrócić do lat 40-stych!!!"

Faraon_filmaniak

I tak będzie do końca ery show businessu.

Goszka_

A co ma piernik do wiatraka? Ewolucja - jeśli w nią wierzysz - w ogóle "nie podąża", a jedynie "nagradza" tu i teraz, te a nie inne geny. Po prostu - nie ma celu.

Goszka_

Srogi blackpill i to napisany przez kobietę 

Goszka_

tyle że miał 171 cm wzrostu i góra 60 kilo wagi, może twarz mężczyzny ale postura dziecka hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones