James Marsters

James Wesley Marsters

7,0
1 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marsters

Ja jestem w stanie to nawet zrozumiec, bo postac Spike'a jest calkiem ciekawa, charyzmatyczna, ale zupelnie nikt na tym forum nie zauwazyl faktu, ze ponad wszystko pan Marsters jest bardzo dobrym muzykiem, wokalistą. Zarowno Mad Brillant Ghost of the robot jak i jego solowa plyta Civilized Man sa na prawde dobre. Jest to kawalek porzadnego gitarowego grania. Pan James to nie tylko Spike tylko niezly artysta.

Sabishi

kazdy kto oglądał "Once More With Feeling" (musicalowy odcinek "Buffy") z pewnością zauważył zdolności wokalne Jamesa :) a jego zespół słyszałam, że się rozpadł...

anyanka

owszem James odszedl z GOTR rozpoczynając karierę solową, a "Rest in peace" z "Once More With Feeling" jest cienkie przy takich kawałkach jak choćby "Dangerous" albo "Just What I Needed"

Sabishi

zgadzam sie ludzie go rozpoznają tylko jako Spike a James jest naprawde nie tylko super aktorem ale tez super wokalistą..chodz niestety słyszałam jego dwie piosenki "Rest in peace" z "Once More With Feeling" i "Just What I Needed":(

Sabishi

Marsters rozwiązał zespół z powodów niemożności zgrania się z resztą chłopaków - druga osoba pisząca piosenki nie bardzo potrafiła komponować pod głos wokalisty. Poza tym podobno niektórym z nich, po tym jak zaczęli grywać dla ponad 1000 widzów, woda sodowa powoli uderzała do głowy, więc Jimmy dał im wolne.

A tak a propos, ta piosenka napisana przez fanów (niektórzy twierdzą, że śpiewa Alyson Hannigan) rozwaliła mnie zupełnie:

http://www.youtube.com/watch?v=4e_8UxJEzVw&mode=related&search= [www.youtube.com/watch?v...]

Sabishi

Ostatnio chodzi za mną nagrana jeszcze z zespołem "Good Night Sweet Girl" i "Smile" z solowej płyty :)

Sabishi

eeeeeeeee tam ja go nie lubie....nie ma to jak David Boreanaz

Sabishi

bo stał się znany właśnie dzięki tej roli (świetnej zresztą)
zgadzam sie, dobry artysta :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones