James PhelpsI

James Andrew Eric Phelps

8,2
5 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Phelps

czy wie ktoś może, czy bliźniacy Phelps mają dziewczyny? W necie czytałam, że James kręci z niejaką Simone Burke, czy jakoś tak. Prawda to?

Rose_Belle

W dzisiejszym wywiadzie dla tvn wydawało mi się, że jeden z nich (ja ich tam nie odróżniam) ma obrączke. ale to było tylko chwilowe także pewna nie jestem.

unfeeling

Słyszałam, że w Angli obrączki, takie zaręczynowe, bądź ślubne, nosi się na lewej ręce (inaczej niż w Polsce). Też widziałam u nich pierścionki na prawej ręce.
Ale nigdzie nie pokazują bliźniaków z dziewczynami... Więc może ich nie mają. Przeczytałam to, że mają laski, tylko na jednej stronie i nigdzie więcej. Może to blef, bo na zdjęciach z premiery HP 6 są sami.
Wywiad dla TVN ? Pokazywali ten wywiad w telewizji? Jest to gdzieś w necie?

Rose_Belle

Ciekawe, nie miałam o tym pojęcia.
Hmm o nich nie jest zbyt głośnio zresztą sami podkreślają, że prowadzą normalne życie ;]

Nie mam pojęcia czy jest w internecie ale własnie w zeszłą niedziele, był pół godzinny wywiad z kilkoma aktorami na temat własnie tego co będzie, gdy skończą kręcić itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones