Jamie Campbell Bower

James Metcalfe Campbell Bower

7,8
10 503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Campbell Bower

Bardzo specyficzny aktor o bardzo specyficznej urodzie. Skradł moje serce rolą w Mieście Kości.
Wróżę mu świetlaną przyszłość :-)

Shavire

No to *pjona* !

Shavire

A ja mam nadzieję, że skończy z "aktorstwem" jak najszybciej.

yvonneD

Ja też mam taką nadzieję :D .

Shavire

Chciałabym żeby zekranizowali 2 część darów anioła
tak samo skradł moje serce.... i ta jego naprawdę specyficzna uroda *.* <3

Pandzia_23

Nie powstanie 2 cześć tylko serial i go w nim nie będzie :'( ale polecam przeczytać książki ;)

bat002225

wiem, wiem
tak książki są genialne
specjalnie czekałam aż przeczytał 1 część żeby obejrzeć film teraz muszę się wziąć za 4 część :D

Shavire

ja widziałam go do tej pory tylko w "Sweeney Toddzie" i moim zdaniem zagrał bardzo dobrze, choć oczywiście cały film skradli Johnny Depp i Helena Bohnam Carter.
"Darów Anioła" nie mam najmniejszego zamiaru oglądać, bo jestem ogromną fanką serii książek i tak na dobrą sprawę już wiem, że film kompletnie mi się nie spodoba. ja i tak w ogóle nie lubię książkowych ekranizacji. trudno mi orzec czy ogółem jest dobrym aktorem czy średnim a może nawet beznadziejnym - dlatego też chciałabym zobaczyć z nim więcej filmów, takich które nie są gniotami. a pod względem urody jest absolutnie w moim typie: wysoki, blondyn, błękitne oczy - Brytyjczyk ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones