Jan Karol Wieteska

6,5
868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Karol Wieteska

Dziewczyny będą wariować po zobaczeniu Sexify :)

whitestripes_333

Dokładnie o tym samym pomyślałam!

whitestripes_333

Czyli wystarczy mieć dłuższe włosy i zagrać wrażliwca żeby być polskim Szalametem? :)

adamcpdst

Ja tam widze wieksze podobienstwo wizualne niz dluzsze wlosy i granie wrazliwcow

whitestripes_333

A ja myślę, że to polski Janek Wieteska. To ujmowanie sobie i wieczne porównywanie do kogoś lub czegoś z zagranicy to chyba część polskiej mentalności. Wątpię, żeby na zagranicznych forach, czy w prasie ktoś porównywał tamtejszych aktorów/piosenkarzy do naszych.. nawet tych najbardziej znanych, a tutaj dzieję się to na każdym kroku. Wyobrażacie sobie żeby ktoś w amerykańskiej prasie napisał załóżmy o Jane Fondzie "nasza amerykańska Beata Tyszkiewicz"? No ja też nie.

Ren_89

No jasne że nie bo wynika to z jednego powodu - amerykański przemysł filmowy jest największy i najbardziej popularny. I tyle. A mój post został napisany trochę z przymrużeniem oka. Chodziło mi o to że Chalamet jest bardzo popularnym młodym, amerykańskim aktorem który dość szybko zdobył ogólnie pojęte "uznanie" ale też jest wokół niego szum (w grupie młodych ludzi) ze względu na jego charakterystyczną urodę. Typ urody Jana Wieteski jest bardzo podobny do Chalameta po prostu.

whitestripes_333

Zrobił klatę !

friendsfan1

Jest rok młodszy od mnie i ma wszystko a ja nie mam nic

whitestripes_333

Uroczy jest w Sexify. Taki słodki kociak. Nie trzeba być macho żeby dziewczynom spadały majtki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones