Jan Nowicki

8,1
18 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Nowicki

za pojechanie Joli Rutowicz na antenie ;d

użytkownik usunięty
kamykone

A co dokładnie takiego powiedział o tej Rutowicz ?

a kto to jest ten Rutowicz?

użytkownik usunięty
agyness

Lepiej żebyś nie wiedziała, na prawdę nie warto. Ja żałuję że w ogóle wiem ;(.

użytkownik usunięty
agyness

o ten:
http://www.filmweb.pl/o69610/Jerzy+Rutowicz

Hehe, widziałem co u Figurskiego zrobił z jolą ;):) Ale najbardziej zabawne było to, że ona nawet nie zauwazyla, ze on sobie z niej zartuje:D

agyness

powiedział " a Co to jest?Kto to jest?" :-)

kamykone

nie oglądam telewizji namiętnie, ale powiem szczerze, że ten program warto było oglądnąć. Co prawda od samego wejścia 'Panny Rutowicz', aż po jej wyjście, siedziałam dosłownie wtłoczona w fotel, rękoma łapiąc się za głowię. Ta 'kobieta głąb' nawet nie zrozumiała tego, że z niej szydzono. Żal mi jej. I to się teraz promuje. Głupotę. Ejejej.

dali_path

Tez to widzialem . :)
Ale widac bylo na jego twarzy lekkie wkurwienie jak (mozliwe ze celo) przekrecila jego nazkisko bodajze na nowakowski ;/

matteo_16

jeśli celowo, to bidulce się nie udało. Tak jest właśnie 'mamy takie gwiazdy, jaką mamy kulturę' to smutne.

dali_path

Masz rację kochana, masz rację. W końcu ktoś taki klawy jak Jan Nowicki, a chyba tylko On zdolny do złośliwości, głośno powiedział, ze mamy takie gwiazdy jaką publiczność. Co do publiczności to jest różnie, ale po co czubów utwierdzać (w ich przekonaniu), że są cool. Nie wyobrażam sobie,Pani Joli Rutowicz jako piosenkarki. Bardziej w Smerfach za Gargamela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones