Jan Nowicki

8,1
18 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Nowicki

Panie Janku, pan się nie boi...:-) Prawda jest taka, że bracia zarabiają dziś więcej w aktorskim fachu od pana. Liczy się skuteczność, panie Janie kochany...Idź pan do serialu i zarób tyle co ci chłopcy. Tylko, że nikt się o Ciebie nie bije, mistrzuniu:-) Bracia dają radość iluś milionom widzów i są bardziej kojarzeni od pana, panie Janie kochany :-) Chłopaki są bystre, zdobyły konkretne zawody- mgr inż. po Politechnice, a aktorstwo traktują na totalnym luzaku...A pan cierpi, bo takie luzaki zarabiają jako aktorzy więcej od pana. Gdyby mieli wykształcenie aktorskie, Nowicki nic by nie gadał, bo byliby "dyplomowanymi aktorami", a nie "naturszczykami" :-) Ale chłopcy wykalkulowali, że po co mają kończyć jakąś pajacowatą uczelnię cyrkowo- filmowo-teatralną z rektorem Sztuhrem, Englertem albo Strzeleckim i po studiach pójść na bezrobocie, jak można bawić się w aktora, zarabiać szmalec /lepszy od pana Jasia/ i przy okazji zdobyć konkretny zawód na dobrej uczelni...Jak Jasiek na budowie mostów i dróg zarobisz więcej niż brachole to powiem, że jesteś dobry! :-)

lisoszakal

W sumie lepiej udawać aktorzynę niż inżyniera. Dla społeczeństwa bezpieczniej. Ja mam nadzieję, że do zawodu nie wrócą. Skoro kilka lat nie starczyło, żeby nauczyć się grać, wolę nie myśleć, co są w stanie wyprodukować we własnym fachu, w którym raczej doświadczenia nie zdobyli...

lisoszakal

Co drugie słowo pieniądze, kasa, szmal. Jakoś śmiem wątpić, że dla Nowickiego to najważniejszy priorytet, twoja odezwa raczej by go nie wzruszyła.

lisoszakal

Widzę,że po wszystkich jeździsz.Jesteś jednak prymityw.

irish23_faurepavane

Nie, po prostu zawsze włazisz nie tam, gdzie trzeba. PS- Czy ja tu pojechałem po Mroczkach? Zatem mijasz się z prawdą, bo jak widzisz nie jadę po wszystkich, a o Nowickim to prawda. Jesteś jednak dureń.

lisoszakal

Po prostu pamiętam jaj wylewałeś ekskrementy na Żebrowskiego.Ja też go nie lubię i na początku sam wtórowałem Ci w krytyce.Jednak potem przekroczyłeś granicę dobrego smaku wdając się w ohydną dyskusję z innym użytkownikiem.

irish23_faurepavane

Ten inny użytkownik był niezrównoważony psychicznie i chwiejny emocjonalnie, ja mu tylko i wyłącznie odpowiadałem na jego chore wynurzenia.

lisoszakal

Znajduję w tych słowach obrazę. Jak można pisać w ten sposób o facecie, który grał główną postać w jednym z autentycznie najlepszych polskich filmów, może nawet w jedynce.

Cover

Jaki film masz na myśli?Bo dla mnie najlepszym filmem Nowickigo jest "Spirala" Zanussiego.

irish23_faurepavane

Sanatorium Hasa.

Cover

To już kwestia gustu.W Sanatorium pod klepsydrą też grał bardzo dobrze.W Barierze tak samo.Mój ulubiony polski aktor obok Bińczyckiego i Stuhra.

irish23_faurepavane

Nie chodzi o to, jak zagrał, ale w czym zagrał.

Cover

Grał pewnie w jakimś ubraniu:-)A tak poważnie to ok,film świetny co nie zmienia faktu,że to nie moja ulubiona rola jaką zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones