Jane Kaczmarek

Jane Frances Kaczmarek

7,4
1 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Kaczmarek

Kaczmarek

użytkownik usunięty

jestem bardzo ciekawa, czy Jane Kaczmarek ma polskie pochodzenie?

Gdy zobaczylem jak sie nazywa tez naszlo mnie to pytanie :)

monhamen

bardzo mozliwe. w jednym z odcinkow "malcolm in the middle" grana przez nia Lois byla bardzo podniecona spotkaniem z polskim basebalista Bukowskim czy jakims tam. w kolejnym brala udzial w konkursie jedzenia "kielbasy" ("you won't beat me hal, i love kieLbasa" :P). aktorzy czesto przemycaja do scenariusza i roli granej przez siebie rozne "smaczki" dotyczace krajow z ktorych sie wywodza. wiec byc moze ma ona polskie korzenie

Byku

z pewnoscia lois jest pochodzenia polskiego :)) w jednej ze scen odcinka 20 piatej serii jej matka mowi po polsku "buźka" i sciska lois ;))

Byku

tutaj na temat polskiego pochodzenia tej aktorki:

http://www.filmweb.pl/Jane+Kaczmarek+odwiedzi+Polsk%C4%99,News,id=33618

Byku

Właśnie! Nie oglądałam tak często "Malcolm in the middle", chociaż podoba mi się ten serial. Teraz już nie mam szans na obejrzenie bo 'ukradli' mi Polsat ;( Ale akurat te odcinki oglądałam. Właśnie po przeczytaniu tego mi się to przypomniało. Pamiętam jak była zachwycona spotkaniem z tym basebalistą Bulkowskim czy jakoś tam. I zdziwiło mnie to jakże Polskie nazwisko w tym amerykańskim serialu.

Jak najbardziej ma polskie pochodzenie. Jej dziadkowie pochodzili z Polski. Dziadek najprawdopodobniej z Warszawy, a babcia z Gdańska, albo na odwrót.

Tak jest Polskiego pochodzenia, bo dzisiaj w TVP1 była gościem i mówiła, że jej babcia i dziadek byli z Polski :P

Ma polskie korzenie. Ostatnio nawet "nas" odwiedziła. Wcześniej nie przyjechała bo bała się, że nie w Polsce nikt nie mówi po angielsku i będzie miała problemy z komunikowaniem się. Na VH1 wspomniała też, że bardzo lubi czarninę :( No i ma wrócić z dziećmi by im pokazać kraj swojego pochodzenia.

Kornelia

no wiadomo,ze ma polskie , przeciez nie chińskie

http://pl.youtube.com/watch?v=29B6jl4y5P0 - tu mówi toche o swoim pochodzeniu i pobycie w Polsce.

użytkownik usunięty
ana006

ale sie podniecacie :p Ale fakt, ze polska jest strasznie zapomniana i jak ktos akurat jest polskiego pochodzenia w USA, to jest to intrygujaca osoba w naszych oczach

ana006

12 lat później, przychodzę ja i pytam - o jakim raperze ona mówi że poznała podczas pobytu w Polsce? :D

Musi być Polskiego pochodzenia skoro nazywa się Kaczmarek, to logiczne.

killerek132

tzn. poprawiam się nie pochodzenia ale musi mieć Polskie korzenie.

killerek132

Przeciez jest napisane w ciekawostkach, że ma polskie pochodzenie, poza tym w wątku kilkakrotnie jest to potwierdzone przez użytkowników artykułami z filmwebu i tym, że sama Jane potwierdziła to w wywiadzie.

killerek132

musi nie musi, mogła wyjść za mąż za Kaczmarka i z Polską nie mieć nic wspólnego

gutmiko

Jednak ma polskie pochodzenie po obojgu rodzicach.

joka_2

po dziadkach

tak. ale miała szczęście że nie urodziła się w p*lsce tylko w USA

Ush

rel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones