Od kiedy pierwszy raz usłyszałem jej głos w Nocach i Dniach, od tego czasu rozpoznam go zawsze i wszędzie. Fajna jest
świetnie wykreowała postać matki Adama Miauczyńskiego. naprawde rewelacyjna aktorka. no i "wyngel je we woisce"
Świetny, charakterystyczny. Bardzo dobra aktorka. "Noce i dnie" rewelacja.
super aktorka bardzo ją lubię za rolę Michaliny w Nocach i Dniach i w Misiu. W Misiu wymiatała
Coś niesamowitego jak tam zagrała!
strasznie mnie irytowała jej gra w "Nocach i dniach" oraz "Misiu".
W "Nicach i dniach" nie mogłam przetrzymać scen w których się pojawiała
Zmarła, choć dożyła pięknego wieku. Dla mnie będzie na zawsze niezapomnianą Michasią z "Nocy i dni" oraz matką Adasia Miauczyńskiego.
Jak w tytule
Niech spoczywa w pokoju.
Pani Janina niestety odeszła, dożywszy pięknego wieku. Niech spoczywa w pokoju...
Bardzo sztucznie gra i ma paskudny głos. Nie da się jej słuchać.
Pani Janina ma naprawdę świetny głos.
charakterystyczna, super interesujący głos, niech żyje jak najdłużej nasza kochana pani Janina.
Wyjątkowa aktorka i specyficzny głos.
wyngiel je we wiosce :D:D:D