January JonesI

January Kristen Jones

7,2
6 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby January Jones

Jeszcze tak beznadziejnej aktorki nie widziałam! I jak dla mnie jest ona bardzo nieatrakcyjna, mogę napisać, że wręcz brzydka! Jest w niej po prostu coś odpychającego-przeciwieństwo "tego czegoś' co przyciąga. Dla mnie 1/10

Asiulka1984

Gra słabo. Co do wyglądu niestety czas idzie naprzód a ona ma swoje lata!!! Niestety kobiety w tym biznesie starzeją się bardzo szybko. Kiedyś wyglądała lepiej ale grać nie potrafiła trochę się zdziwiłem że nagle w tylu filmach się pojawiła będąc po 30 a jako młudka nie potrafiła nigdzie sie zalapac!!!

lukalek

Jako trzydziestolatka nabrała klasy, dlatego może grać młÓdki z marzeń czterdziestolatków plus.

Mni

Żeś pojechał 40plus!! Osobiscie jestem w połowie drogi ale znam masę 40 latków którzy o siebie dbają i raczej z 30 się nie umaiaja bo spokojenie jeszcze dziewczyny do 25 wyrywaja!! A taka to by kazdy zarwal 40 latek bo nic nie zwyklego w niej nie ma!!

lukalek

Doceń fakt,że dziewczyna dba o siebie i z roku na rok jest coraz piękniejsza. Tu nie chodzi o rwanie na krótki czas, ale o klasę, której młodziankowie w Pańskim wieku i wszelakie asiulki dostrzec jeszcze nie potrafią. :)

Mni

Mi sie ona podoba nie mowilem ze nie mimo ze jest starsza tylko o tym ze napisales o 40 letnich facetach jak o ofirach losu :P I nie pisalem o rwaniu na krotki czas bo raczej zwiazki rownolatkow i z mala roznica wieku w praktyce nie wypalaja. Co do dbania wiele kobiet o siebie nie dba. Ale te panie co dbaja to i kolo 50 potrafia smacznie wygladac!! Co do urody January Jones to bardziej mi sie od Portman podoba a chyba rownolatki co do gry aktorskiej nie trzeba duzo pisac.

lukalek

Dlaczego tak słaba aktorka grał u boku największych? To proste..wystarczy robić lody producentom i kariera gwarantowana..Kiedyś Madonna zapytana,co jej dała sława-odpowiedziała krótko"już nie muszę stawiać na baczność sflaczałaych dicków nikomu,dosłownie nikomu nie muszę"....

UFOLOG

Riposta Madonny mi się podoba, a co do January to nawet robienie lasek nie powinno byc dla niej przepustka do kariery. Już lepsza nasza Weronka R. ta to chociaz ładna i utalentowana, to można zrozumieć... Ale niektore są tak denne, że nic absolutnie nic nie powinno im pomagać w promocji...

Asiulka1984

Rossati ma talent?Hmm...tak,u Maxa Kolonko przechodziła praktykę robienia amerykańskich gałek aha..zapomniałbym,że i B.Murray(jej znajomy-jak się chwaliła ) znany jest jako koneser lodów śmietankowych:)))

UFOLOG

Ale za to w Pitbullu była świeta i jest ładna,choc niska... A to dlaczego, albo dzieki kmu zawdięcza role tojuż inny temat... A przeciez napisałam, że jest wiele ładnych, utalentowanych ale January jest darema...

Asiulka1984

W sumie masz rację..niepotrzebnie tak wulgaryzuje,choć wiem,że to ku...ski świat ale trzeba patrzeć na jasne strony życia(filmów) przepraszam za złośliwość.Zazwyczaj nie jestem wulgarny ale jak słyszę jak to nasz Bachleda Curuś wlazła do wyrka Colinowi,to myślę,że to cena,by żyć do końca życia na wysokim poziomie materialnym,co kusi ludzi niezbyt lotnych ale jednak wszechogarniająca konsumpcja dopada większość ludzi.Niestety...pozdrawiam...

UFOLOG

Ze weszła to "pół biedy", ale rozbiła jego poprzedni związek! Ja brzydzęsię takimi kobietami co nie potrafia uszanowac faktu, ze mężczyzna ma juz inną partnerkę.... Przeprosiny przyjęte tez mnie czasem ponosi-jak każdego chyba ;-)

Asiulka1984

Fajna dziewczyna z Ciebie i masz duuuużego plusa za zasady,no i oczywiście za miłość do kina:))) Robert

UFOLOG

Ależ dziękuję i wzajemnie :-)

Asiulka1984

W x menach dobrze zagrała a poza tym przecież to całkiem ładna kobieta...

aronn

Wiesz o gustach sie nie dyskutuje dla mnie jest ona brzydka i pozbawiona talentu... Tak jak np.Kasia Cichopek i Ania Mucha, ale są ludzie, którym one sie podobają... X mena nie widziałam, więc sie nie wypowiem

Asiulka1984

zagrała fajna zimną su kę :D
A Cichopek nie cierpię...

Asiulka1984

zagrała fajna zimną su kę :D
A Cichopek nie cierpię...

Asiulka1984

Bardzo wygodne powiedzenie - dla tych co gustu nie mają.

breton1

January to kłoda, brzydka pozbawiona talentu- ja mężczyzna heteroseksuany Ci to piszę. Jeździcie po asiulce, bo nie boi się prawdy pisać, albo jesteście desperatami, których żadna nie chce (wersja męska) albo zapuszczonymi grubymi pasztetami, które marzą o tym, by być choć szczupłymi, bo o urodzie już nie wspomnę.(wersja żeńska) Gdybyście mieli jako taką dobrą prezencję to też byście ocenili negatywnie tę kłodę January J. Bez pozdrowień mężczyzna w szczęśliwym związku z ładną kobietą :-D

henryktudorosmy

Nie obrażaj mnie. Nie mam problemu z prezencją, a już na pewno płeć brzydsza nie ma problemu z jej akceptacją, a uważam, że January rwie oko. Ma w sobie to cośśś, czego ani Ty ani Asiulka nie jesteście w stanie dostrzec, bo jest Wam to obce, czyli klasa. A rzeczona aktorka w dodatku jest piękna, stylowa.
Trzeba właśnie być, hm, pięknym/ą inaczej, lub zakompleksionym/ą, żeby nie docenić urody drugiej kobiety.
Co do kunsztu aktorskiego panny Jones, to nawet gdyby nie grała na miarę Oskara, to ujdzie jej. Patrz --> jest fajna :P

Asiulka1984

ja osobiście jestem nią oczarowana. jest ładna, ale też charakterystyczna, co czyni ją piękną, moim zdaniem. w Mad Men zagrała przyzwoicie, ma swoją manierę, sztuczność, która może innych irytować, ale mi akurat odpowiada - taka skryta ironia i dystans.

Asiulka1984

Chciałabym zobaczyć Ciebie. W sumie to nie chcę...

justareader

Jasne, że nie chcesz bo byś sie wymoczku zakochał a ja bym Cię wyśmiała! hahaha...! Nara i nie pisz do mnie, spier papier frajerku!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Asiulka1984

LOL Żałosne z ciebie stworzenie XD

justareader

co wy gadacie jest super. Naprawdę fajna dziewczyna. nie jakies k0rwa sztuczne cycki tylko swojska ładna i zgrabna :) lubie ją

Asiulka1984

oczywiste jest, że przez tę kobietę przemawia czysta zazdrość poza tym to nie jest portal plotkarski i większość osób interesujących się kinem nie będzie zwracała uwagi na walory oraz wady urody poszczególnych aktorów. Rola Betty Draper w "Mad men" wyszła jej doskonale, jestem pod ogromnym wrażeniem i z niecierpliwością czekam na sezon 6 :)

Asiulka1984

jest przebajecznie piękna. Ufarbowane, zazdrosne paszczęki chops do pieca ;)

Ralph_S_

hm... Przepraszam ze wtrace swoje trzy grosze...Ale ufarbowane??? Wydaje mnie sie ze to brunetki sie najbardziej pluja...Te zawsze są złośliwe wobec blondynek.Sama nia jestem i cos o tym wiem ,dlatego zosawiłam juz swoj ciemny blond na głowie i mam spokój:)

Asiulka1984

Jakąś nutę zazdrości wyczułem.

Asiulka1984

Jeśli chodzi o jej wygląd, to rzeczywiście, nie jest jakoś wybitnie piękna, ale bez przesady, jest sporo mniej atrakcyjnych aktorek.
Co do jej gry aktorskiej - tutaj jest świetne podsumowanie: http://25.media.tumblr.com/tumblr_lb41irkINS1qz8vumo1_500.jpg

Asiulka1984

Powiem tak, gusta mogą się różnić, ale ona nie jest brzydka. Nie każdy musi widzieć w niej boginię, ale ona jest bardzo ładną i zadbaną kobietą i mówię to jako kobieta. W jej wieku chciałabym mieć taką figurę po urodzeniu dziecka i zadbaną cerę. Na ulicy można spotkać sto razy brzydsze i mniej zadbane kobiety, w dodatku młodsze od niej. A o jej talencie można dyskutować i dyskutować, ale moim zdaniem taka Kristen Stewart, Keira Knightley, Anne Hathaway, Jessica Alba i nie wiem kto tam jeszcze, też talentem nie grzeszą, wręcz powiedziałabym że są beztalenciami, a jednak kariery robią i widocznie ja się nie znam skoro ludziom się podobają.

Asiulka1984

W "Mad Men" jest b. dobra. Powiedziałbym, że świetna. Z innych produkcji jej nie znam, ale jeśli w tym serialu potrafi być b. dobra to znaczy, że pewnie bredzisz. :P

Davus

Zgadzam się w stu procentach. W Mad Manie stworzyła bardzo wiarygodną postać kobiety idealnej w modelu z tamtych lat i świetnie oddała jej strach przed wykorzystaniem i odrzuceniem. Problemem z internetem jest to, że traktowane są poważnie wypowiedzi ludzi którzy gówno widzą na ekranie, a bez problemu przychodzi im posądzanie o robienie pały.

Asiulka1984

Jest śliczna, wręcz hipnotyzująca, a w "Mad Men" zagrała świetnie, w 100% zgadzam się z komentarzem powyżej.

Asiulka1984

Ja nie umiem określić tego czy jest ładna czy nie, ponieważ jak dla mnie w x menie wyglądała fenomenalnie w mad manie ładnie a w trzech pogrzebach....niezbyt ładnie, tak więc...

Asiulka1984

w X menie wygladala extra ,nikt mi nie powie nie

Asiulka1984

O_o A co za brednie? I jakby zakamuflowana zazdrość, tudzież komplexy? :D. Nie trzeba być psychologiem, żeby wpaść na trop, że Asiulka ma raczej problem z akceptacją kobiet, ofc tych urodziwych.
I pewnie wysoka Asiulka w dodatku nie toleruje niższych osób (czyt. Cichopek i Mucha, de facto również za nimi nie przepadam ale z innego zgoła powodu).
Aaach, i rozczaruję Cię - jestem wysoka :P

enigma7771

Nie mam problemów żadnych z akceptacja kobiet urodziwych. Właśnie urodziwych, nie akceptuję brzydul i tego epatowania ich brzydotą i wmawiania społeczeństwu, że sa piękne. Piękne kobiety takie jak Monica Bellucci to podziwiam i to takim kobietom mogę zazdrościć.

P.S. To, że jesteś wysoka jeszcze nie czyni Cię Miss.

Asiulka1984

Hmm, nie wiem czy teraz przyłożę skołataną głowę do poduszki :DD. Ale, że jak wiemy lubię siebie, to z pewnością będę miała kolorowe bajki nocne, czego, nomen omen, życzę i sobie i przede wszystkim wiernemu czytelnikowi ;)

enigma7771

Spij dobrze i pofantazjuj sobie, że jesteś tak "piękna" jak January i masz takiego mena jak Karolaka u boku . Dobranoc i nie pisz już jak wstaniesz :-)

enigma7771

Sęk w tym, że ja nie muszę fantazjować, ha ha... i to jest najlepsze.

enigma7771

Gratuluję! Cieszę się, że jesteś podobna do January i Twój men wygląda jak Karolak i to Cię cieszy :-)

enigma7771

I gdybyś umiała czytać tekst ze zrozumieniem, to byś wiedziała, że akceptuję niskie kobiety- patrz Weronika Rossati. jest niska, ale śliczna i utalentowana, więc jak gra piękną kobietę to ja tę rolę kupuję, ale jak mi wciskają jakąś pokraczną brzydulę i mianują ją piękną to ja jako estetka mam prawo czuć się oszukana. Analogicznie, albo raczej łopatologicznie specjalnie dla Ciebie wyjaśnię: Czy Karol Karolak w wersji playboya i amanta jest dla Ciebie wiarygodną postacią?? Czy jego uśmiech można nazwać oszałamiającym, a sylwetkę umięśnioną?? Reasumując niech panie Cichopek, Zając, Mucha etc. sobie grają, ale co najwyżej kobiety spracowane życiem a nie seksbomby od tego mamy rzesze pięknych aktorek, to samo z Karolakiem niech gra jakiegoś przeciętniaka, ale na amanta to się bardziej Paweł Deląg kwalifikuje niż on.

Asiulka1984

No wiesz, jak by to ująć, hm... Skupiam się wybiórczo, tzn. ;) na komentach, które wnoszą element pozytywny, tudzież kreatywny do forum; a gdy jeszcze nie odbiegają od faktu oczywistego, to jestem za. Takie blablabla odnośnie cytowanych dam (lub nie :D) nie bardzo mnie interesuje, zwłaszcza że one nie w temacie w ogóle, bo w szczególe rzecz dotyczy Twojej ulubionej panny Jones.
Co do urody damskiej czy męskiej (oh, yeah), oraz umiejętności aktorskich, możnaby rozwijać się w nieskończoność ALE, to też nie w temacie, heh. A, że w dodatku rozmijamy się pod każdym niemal względem ( a Ty masz tendencję do ustawicznego odbiegania od przedmiotu rozmowy), to pozwolę sobie spuścić kurtynę milczenia na resztę Twojego pracowitego textu, z małym wyjątkiem, że z panów Karolaków to ja jestem za tym znanym szerokiej rzeszy --> Tomaszem ;)

enigma7771

Ano widzisz mój błąd może i Tomasz, toż to taki cudowny aktor, że aż wyleciało mi z głowy jak ma na imię :-)

Odeszłam od tematu by łopatologicznie na prostych przykładach wytłumaczyć komuś kto bystrością nie grzeszy, że nie mam nic przeciwko pięknym kobietom i właśnie na takie lubię patrzeć na ekranie. A nie na jakąś klockowata January, która ani dobrze nie gra ani nie powala swoja aparycją. Niestety takie jak Ty, które niekoniecznie są piękne z natury myślą schematycznie "krytykuje, bo jest zazdrosna" serio niczego tej January nie zazdroszczę i nie zamieniłabym się z nią nawet na jeden dzień wyglądem.

Dla mnie jest ona najgorszą aktorką zagraniczną jaką widziałam i z wyglądu jest po prostu co najwyżej przeciętna.

Asiulka1984

January pasztetem nie jest , boginia seksu tez nie . Rosati jest super i mam nadzieje ze jeszcze ja ujrze w zagranicznych produkcjach .Mucha mi sie podoba jako kobieta . Karolak gra tak jak umie , czyli nie umie .January widzialem chyba tylko w sweetwater ,wiec z ocena sie wstrzymam , obejrze 2 3 inne filmy to wtedy bede wiedzial wiecej .

Asiulka1984

Może nieszczególnie w temacie, ale mógłby ktoś zmienić w Jej biografi ostatnie zdanie, że "obecnie związana jest z Joshem Grobanem"? Prawie 10 lat jak nie są już razem...

Asiulka1984

Ależ Asiulku!
Ile zazdrości w Twojej opinii :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones