Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Obejrzałam przed chwilą.
I gdyby nie to, że Jared Leto został już wcześniej oceniony przeze mnie na 10, teraz byłby na
pewno.
Jego przeszywający na wskroś głos, towarzyszący nam przez cały film, to jak genialnie
potrafił zagrać człowieka chorego na umyśle. Przez to prawie rozpłakałam się już na
początku filmu, gdy mówił o kaczkach w Central Parku.
Po prostu nie wiem, co jeszcze można tu napisać, ale tak jak ów film, Jared Leto jest po
prostu genialny.

HollywoodDirector

To prawda ... W każdym filmie daje 200% i świetnie oddaje się każdej roli Dlatego ciężko mi pojąć jak niektórzy go krytykują, a chwalą marnych aktorów... no cóż może przez zazdrość ;) Faktem jest że dorównuje talentem na prawdę genialnym aktorom ... Cały czas mam nadzieje że go jeszcze zobaczymy w filmach

surfice

Ja to najpierw muszę obejrzeć wszystkie, w których już zagrał

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Ja widziałem już wszystkie filmy z tym aktorem i nie ma żadnego kiepskiego moim zdaniem, a ocena nie przekracza 8 w skali 10.
Daje z siebie 101 %, jest charyzmatyczny, bogaty w przeróżne kreacje, ma wspaniały charakter aktorski, i co ważne w tym świecie ma talent :)
Wystarczy, bo z takimi walorami, nie obejdzie się bez dozgonnej oceny ze strony odbiorcy, który widział z jego udziałem film.

HollywoodDirector

No to w pierwszej kolejności polecam Ci Mr. Nobody Film piękny głęboki dający do myślenia Mój ulubiony :)

surfice

Wiele osób mi polecało, na pewno obejrzę

HollywoodDirector

Zgadzam się z Wami z 100%, a Mr. Nobody również polecam, bo jest naprawdę genialny!

użytkownik usunięty
Tasha14

Dokładnie, i również tytułowy 27 :)

Właśnie "Chapter 27" jeszcze niestety nie oglądałam, ale mam zamiar. Muszę popytać się znajomych czy może nie mają, a u mnie z oglądaniem w sieci ciężko, bo mój internet nie jest.. najlepszy.. W każdym razie nie jest to internet do oglądania filmów :/

użytkownik usunięty
Tasha14

Mam, to samo, a jak z kwestią downloadu ? czasem mi szwankuje, ale da się pobrać film za małą opłatą :)
A film polecam, a jakie jeszcze widziałaś filmy ?

Niestety, ale taki film ściągałby mi się pewnie z dwa dni. Pozostaje mi wypożyczalnia.
Z Jaredem Leto? Widziałam Mr. Nobody, American Psycho, Pan Życia i Śmierci (ale oglądałam go po angielsku, więc nie zrozumiałam wszystkiego, ale ogólny sens tak ;) ) i Śledztwo Nad Przepaścią. Na razie tylko tyle, ale mam zamiar obejrzeć więcej i mam nadzieję, że będzie to już niedługo! :D
A ty?

użytkownik usunięty
Tasha14

A ja wszystkie już widziałem, oceniłem, i pamiętam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones