Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Oj, tak, nie przyśniło mi się 30 STM mają tylu fanów że ziemia pęka w szwach, wszyscy chcą być sowimi idolami !

ECHELON zwiększa populację fanów do ogrom.....działalność zwiększyła się od tamtego roku o połowę.

http://jared-leto-30-seconds-to-mars.blog.onet.pl/

Wysyłajcie też SMS'y !!!

Chcecie oddać głos na nasz blog to wyślijcie SMS o treści H00805 na numer 7122.
Koszt smsa 1,23 zł.


******


Transmission: The Official Thirty Seconds to Mars Newsletter



W TYM TYGODNIU 18-01-2011


From Shannon

Co za rok,co za rok...Jak mam ubrać w słowa te uczucia,doświadczenia i emocje,które przeżyłem i dzieliłem z wieloma z was,być może teraz to czytającymi? Hmm...rany! Po prostu zacznę pisać:po pierwsze chcę podziękować Echelonowi za ich pomoc i wsparcie w naszej podróży.Ich pasja i oddanie to coś czego nigdy w życiu nie widziałem ani w niczym takim wcześniej nie uczestniczyłem,tak więc dziękuję.Kocham was.

Otrzymałem możliwość podróżowania do tak niesamowitych miejsc,od Libanu po Azję,od Australii po Afrykę i wszędzie pomiędzy nimi.Ta podróż otworzyła mój umysł i duszę-ciężko wyrazić to słowami.

Jedne z moich ulubionych wspomnień to pływanie po wodach Hiszpanii z moim bratem,jeżdżenie na wielbłądach w Abu Dhabi,dzielenie sceny z wieloma wspaniałymi zespołami na festiwalach,jedzenie i próbowanie różnych potraw,chodzenie i odkrywanie różnych miast.Nalepszym wspomnieniem jest dzielenie tego doświadczenia z wami wszystkimi,podczas mojego pobytu na scenie....Tego nie da się z niczym porównać.Do zobaczenia ponownie! Ciao!


MTVact przedstawił ostatnio na swojej stronie Echelon House,jedno z pierwszych charytatywnych przedsięwzięć Echelonu.Kliknijcie tutaj,żeby przeczytać inspirujący wywiad i dowiedzieć się co nowego szykuje Echelon House,m.in. "Houses for Haiti"!


MARS CLIP MONDAY

W tym tygodniu MARSOWY klip przedstawia zespół w czasie wykonywania Escape na festiwalu w St.Petersburgu,w Rosji.Zobaczcie materiał filmowy klikając tutaj.



Przeczytaliśmy wasze relacje z trasy,a teraz chcemy usłyszeć wasze historie!! Nagrajcie krótki filmik,maksymalnie 7-minutowy,na temat waszego ulubionego MARSOWEGO koncertu,dlaczego słuchacie MARSÓW albo co dla was znaczą MARSI.Po prostu mówcie do swojej rodziny:MARSÓW i Echelonu.

Co tydzień wybierzemy jeden filmik i zamieścimy go w biuletynie.Plik video prześlijcie mailem na adres marsconfessional@gmail.com w tytule wiadomości wpisując MARS Confessional.Podajcie swoje imię i nazwisko,wiek i miejsce zamieszkania.Prosimy nie zamieszczajcie filmików na stronie,tylko przesyłajcie je prosto pod wskazany wyżej adres mailowy.



Brittany W. stworzyła ostatnio playlistę zawierającą jej ulubione MARSOWE piosenki z różnych albumów.Sprawdźcie jak wygląda jej playlista,kliknijcie tutaj. [ Spotify nie jest jeszcze dostępne w Polsce].

Czy tworzycie playlisty ze swoimi ulubionymi MARSOWYMI piosenkami? Podzielcie się nimi z nami! Przesyłajcie do nas wasze linki do playlisty Spotify używając na Twitterze hashtagu #MARSplaylist,a my zamieścimy je w biuletynie!



Sandra nosi naszyjnik z triadą jako bransoletkę.

Macie taki? Przyślijcie nam na twitter swoje zdjęcie z triadowym naszyjnikiem.Użyjcie hashtagu #Triadnecklace.Zakupcie swój TUTAJ.




Macie MARSOWY tatuaż? Prześlijcie do Thirty Seconds To Mars Tattoo Archive swoje zdjęcie wraz z imieniem i miejscem zamieszkania,a będziecie mieć szansę na to,by znaleźć się w następnym wydaniu biuletynu!



Zimowy szalik Thirty Seconds to Mars z białymi frędzelkami zawiera MARSOWE logo i Altum Arrow.Wszystkie szczegóły i większe zdjęcie tutaj.


Echelon z Urugwaju spotkał się i wykazał kreatywnością przy okazji grupowych zdjęć Triad,m.in.tworząc ten symbol z rąk:


Stwórzcie triadę z przyjaciółmi i członkami Echelonu w miejscach zaludnionych,o dużym natężeniu ruchu.Stójcie,siedźcie albo zbudujcie piramidę w kształcie triady.Wykażcie się kreatywnością i prześlijcie zdjęcia na stronę Triad Global Assault.


Co tydzień będziemy prezentować kilka najlepszych,związanych z Marsem avatarów znajdujących się na twitterze,facebooku i innych portalach społecznościowych.

W tym tygodniu avatar pochodzi od @30STM_Fantatic, która pomaga promować
@VyRTnet i MARS MTV Unplugged!


Stwórzcie swoje własne avatary promujące głosowanie,nadchodzące koncerty lub cokolwiek innego związanego z Marsem.Możecie także wykorzystać avatary zaprojektowane przez @thisisthehive.




Pomóżcie nam rozgłaszać wieści o Thirty Seconds To Mars za pomocą akcji promocyjnych i projektów zarówno online jak i nie! Kliknijcie tutaj,żeby poznać najnowsze MARSOWE MISJE!


Jeśli macie zdjęcia lub filmiki ze swoich misji to prześlijcie linki na adres
thisisthehive@gmail.com.


Przesyłajcie swoje recenzje propozycji wybranych przez zespół,a zamieścimy je w biuletynie!


********

30 SECONDS TO MARS ODPOWIADAJĄ NA PYTANIE BILLBOARD.COM

Billboard poprosił 22 artystów o wskazanie swoich muzycznych mentorów.30 Seconds to Mars znaleźli się również pośród zapytanych.Obejrzyjcie video TUTAJ (Marsi -1:38)


********

Wszystkim zainteresowanym pokazem Hugo Boss'a w Berlinie (na którym będzie obecny Jared) przypominamy,że rozpocznie się on o godzinie 13:30.Transmisja na żywo pod tym linkiem--->LIVE STREAM


JEST TEGO WIĘCEJ ------WPADAJCIE !!!!!

http://jared-leto-30-seconds-to-mars.blog.onet.pl/

wow

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Zapraszam :)

użytkownik usunięty

Czemu nie jestem zdziwiona heh ? :D 30 STM byli, są i będą the best of the best !

I do przodu... podbili cały świat :D Teraz czas podbić marsjański ufo ludków, o ile takowe istnieją :P

użytkownik usunięty

No masz racje, ale niektórzy już gorszą się na ich muzykę, i wokalistę.

Nie będę pokazywał palcami......

użytkownik usunięty

Bywa i tak jak mówisz, ale no jak tu ich nie lubić ?? Bije od nich tyle energi, muzyka wręcz przeszywa człowieka i elektryzuje... A wokalista i reszta Shannon i Tomo są jak te przysłowiowe " chłopaki z sąsiedztwa " . Mało kto tak bardzo szanuje swoich fanów, no baa uważa ich za swoją " rodzinkę " przyszywaną bo przyszywaną ale mniejsza o to, liczy się gest ;p

użytkownik usunięty

O tym ja wiem, i to dobitnie, ale niestety najbardziej uznawani ludzie z twojego otoczenia znudzili się tym aktorem.
Daję spokój, i nie będę się kompromitował, kiedyś było fajnie, teraz schodzi na psy.

użytkownik usunięty

Ale zawsze możemy pogadać na Facebook'u, tutaj już nie za bardzo.

użytkownik usunięty

No tak na fejsie zawsze można pogadać.... dobre i to, ale mam jakoś szczególny sentyment do tego Marsjańskiego forum na FW... Aż nie dowierzam w to co się to podziało tutaj.... Groza ;/ ;/

użytkownik usunięty

No to jak będzie więcej ludzi na FW to będziesz mogła jeszcze pogadać, na pewno.
Dlaczego tu tak pusto - może brak czasu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones