Jared Padalecki

Jared Tristan Padalecki

8,3
6 064 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Padalecki

Zwróciłam na niego uwagę już w pierwszym odcinku SPN, bo wydał mi się bardzo wysoki, a mam do tego słabość. Jestem nim oczarowana od kilku miesięcy! Dziwi mnie to, co piszą w tematach o spn, o podupadającej grze aktorskiej - sama zaczęłam właśnie 5. sezon i jestem pod OGROMNYM wrażeniem niektórych scen jak [spoiler?] halucynacje Sama czy choćby jego mimika przy kontakcie z demoniczną krwią. Nie wystawiam oceny, bo widziałam jakieś 2 lub 3 filmy z nim ( w tym jeden z olsenkami, a tam nie bardzo miał się czym popisać), ale kiedy nadrobię, na pewno się zdecyduję. na dzień dzisiejszy dałabym mu 8 a może nawet 9. Co do jego urody - jak już wspominałam, kocham te 193 centymetry. Ma dość niepospolitą twarz, w której praktycznie mało co do siebie pasuje - mocne rysy przy małych oczach, szeroki nos. Jednak ma w sobie to coś, co mnie przyciąga, co czyni go unikatowym i naprawdę, w moich oczach przynajmniej, zabójczo przystojnym. Dodam jeszcze, że uwielbiam wywiady, konferencje z nim, bo wydaje mi się cudownym człowiekiem z ogromnym poczuciem humoru. Do tego ten śmiech! Chociaż jedno muszę przyznać - w życiu, po samym wyglądzie, nie stwierdziłabym powiązania z Polską.

crazy_muffin.

No ja jakbym miał ocenić to nie miałby na imie Jared jakby był Polakiem sądzę że to nazwisko to dziedzictwo po Polskim przodku. Ale co do gry aktorskiej bez urazy ale ten serial to tasiemiec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones