Jared Padalecki 

Jared Tristan Padalecki

8,3
5 653 oceny gry aktorskiej
Jared Padalecki
Jared Padalecki, uwielbiany przez tysiące nastolatek Jared, już gdy miał 12 lat zdecydował, że chce być aktorem. Brał udział w wielu konkursach, zarówno szkolnych jak i tych stanowych. Wszystkie wygrywał, pokonując tysiące innych kandydatów. Padalecki przyjechał do Hollywood, gdyż myślał, że może zostanie zauważony. Wziął udział w jednym z przesłuchań i został wybrany do roli prezentera Teen Choice Awards. Podczas ceremonii został zauważony przez łowcę talentów, który jest teraz jego managerem. Chłopak planował studia w Teksasie. Wszystko jednak zmieniło się gdy dostał rolę Deana Forestera. Oprócz roli w "Gilmore Girls", zobaczyć go można również w "Ostrym dyżurze", gdzie zagrał rolę epizodyczną - ofiarę wypadku.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 19 lipca 1982

miejsce urodzenia: San Antonio, Teksas, USA

wzrost: 197 cm

żona Genevieve (od 27.02.2010), 3 dzieci: 2 synów: Thomas Colton (ur. 19.03.2012) i Austin Shepherd (ur. 22.12.2013) oraz córka Odette Elliott (ur. 17.03.2017)
Był brany pod uwagę do roli Clarka Kenta w filmie "Superman: Powrót". Ostatecznie angaż otrzymał Brandon Routh
Jego dziadek jest Polakiem.
Był przesłuchiwany do roli Anakina Skywalkera w "Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów". Angaż otrzymał Hayden Christensen.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych