Jarosław Mańka

powrót do forum osoby Jarosław Mańka

Dlaczego do tej pory nie ma na FilmWebie ŻADNEJ adnotacji, dotyczącej tego filmu?

metropolis

widocznie jeszcze żadnemu mini-propagandyście nie przyszło do głowy wrzucać info o tym doniosłym dziele : v

carol_the_cat

W końcu FilmWeb jest to strona, informująca o FILMACH.
W wielu wypadkach o filmach totalnie gównianych pod względem artystycznym,
W wielu wypadkach o filmach totalnie gównianych pod względem przekazu.
Ale chyba po raz pierwszy spotykam się tutaj z przypadkiem cenzury totalnej
w postaci absolutnego przemilczenia powstania i ukazania się jakiegoś filmu.
A wy marudzicie, bo tam ACTA i inne pierdoły... :o(

metropolis

>Ale chyba po raz pierwszy spotykam się tutaj z przypadkiem cenzury totalnej w postaci absolutnego przemilczenia powstania i ukazania się jakiegoś filmu.

no ale co się konkretnie stało? Wrzuciłeś informację o powstaniu filmu i ugrzęzła ona w sicie moderatorskiego nieogaru?

carol_the_cat

Funkcjonowanie tej witryny nie polega chyba na tym, że KTOŚ wrzuca tutaj jakieś informacje o jakimś filmie, a moderatorzy na to reagują. Albo i nie. To FilmWeb powinien meldować o wszelkich filmach, które się ukazały i dostarczać o nich informacji, także w postaci recenzji i omówień. A jeśli ta witryna ewidentnie kompletnie PRZEMILCZA fakt powstania jakiegoś filmu, to to dla mnie JEST cenzurą :o(

metropolis

No właśnie. Dobrze, że o tym piszesz. Ja też szukałem informacji o tym filmie na Filmwebie i nie znalazłem. Tylko pytanie - dlaczego tego filmu nie ma także na innych stronach z filmami? Czy to znaczy, że nie jest dopuszczony do dystrybucji czy co? Ja widziałem ten dokument na specjalnym pokazie i uważam, że jest bardzo dobry.

Alex_de_Large

No to mnie to wygląda jak najbardziej na cenzurę... :o(

metropolis

Witam,

Szanowny Panie, bazę współtworzą zwykli użytkownicy, każdy może dodawać materiały do bazy. Jednocześnie informuję Szanownego Pana, iż kolejka przy nowych tytułach do filmów dość długa jest (na ten moment to 10 luty 2019 roku). Właśnie trafiłam na ten tytuł i jutro będzie już w bazie. Niestety problemem będzie ocenienie go, gdyż polskie daty premier dodaje jedynie Redakcja. Prośbę o odblokowanie produkcji celem ocenienia jej można wysłać na redakcja@filmweb.pl - w tytule wpisujemy "Prośba o odblokowanie możliwości oceniania", natomiast w treści podajemy profil filmu oraz datę premiery popartą źródłami.

Załączam stan kolejek: https://www.filmweb.pl/contrib/status

Łączę wyrazy szacunku.

julCia69

OK - zrozumiałem i przepraszam za posądzenia.
Jak się nie ma wglądu, to zawsze najfajniej wymyślić jakąś teorię spiskową ;o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones