Jason Momoa

Joseph Jason Namakaeha Momoa

8,0
39 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Momoa

W Grze o Tron gra WYŚMIENICIE! Jak dla mnie jedna z najbardziej wyrazistych postaci serialu, choć jest ich kilka.

Froogo

Serial jedst suuper. Kahl też, choc krwiopijca! Hej!

Froogo

Nie mam pojęcia jak udało mu się dobrze zagrać w GoT... Fakt zagrał dobrze. Może to dlatego, że miał tam jedną minę do wszystkiego? I o dziwo było ok:)

mtaaan89

Może i jedną minę, ale jego "przemowa" po nieudanej próbie zabójstwa żony wypadła bardzo przekonowująco. Podobnie jak walka z Dothrakiem. Widocznie nauczył się kilku sztuczek w Conanie ;)

Froogo

Ale te jego nędzne 193 cm mnie zaskoczyły. Ot, co potrafi komputer...

titi

Czy ja wiem 193 cm to jest duzo ja mam 183 i patrze na takich do góry... dodajmy mu jeszcze 120 kg zywego miesa *czytaj miescni) to z niego robi sie gigant.

eulogy_pl

193 to moze i jest duzo w przecietnym tlumie, ale jako Kahl wygladal spokojnie na 210 plus wysokie obcasy.

titi

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578780_10151370921187734_177063554 7_n.jpg ;P

titi

Weź pod uwagę, że mógł się wydawać o wiele wyższy przy niziutkiej Deanerys