Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

to niemożliwe że ten człowiek jest tak wysoko oceniany przez forumową społeczność.Przecież produkcje z tym człekiem ociekają krwią i epatują przemocą,miałam styczność z kilkoma filmami w których on wystąpił i nie dostrzegłam w nich niczego co niosłoby jakiekolwiek pozytywne przesłanie.

Pozostaje mi modlitwa za tych których umysły zostały zatrute przez takich "idoli".

Janina_Skwara

Kolejna nawiedzona fanatyczka religijna na tym forum?

sphinx_j

Obstawiam prowokację.

Tigercub

Do tego marną i żałosną.

Tigercub

Tak moje słowa prowokują ale do dyskusji i do tego abyście zastanowili się nad swoim postępowaniem.

Janina_Skwara

A kogo mielibyśmy uwielbiać? Albo chociaż lubić? Ja osobiście uwielbiam takie "sieczki", gdzie jest pełno agresji i przemocy, a filmy Jasona właśnie to dają. Ogarnij, każdy lubi kogo lubi, a Statham ma po prostu wielu fanów, dzięki temu znajduje się tak wysoko w rankingu.

sphinx_j

Nie jestem fanatyczką tylko osobą która głosi na tym forum prawdę,robię to wszystko w trosce o młodych ludzi ulegających pokusom doczesnego świata.

Janina_Skwara

Nie panikuj Jaśka. Za pare dni okres się skończy ;-)

Janina_Skwara

Jaka prawdę? A ja bardzo lubię ulegać pokusom.

Janina_Skwara

Śmiech na sali,widzę że nie potrafisz odróżnić filmów od realnego świata:)
Polecam skontaktować się z psychiatrą:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones