Javed Jaffrey

6,9
76 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javed Jaffrey

Strasznie przystojny facet z niego. Niby ma te 45 lat na karku, ale w "Ta Ra Rum Pum" nieźle zagrał Harry'ego. W sumie oglądałam z nim "Salaam Namaste: Trudna droga do miłości" ale wcale go w tym filmie nie pamiętam. Może mi ktoś przypomnieć w jakiej scenie się pokazał? No a wogóle to najbardziej mi się podobała piosenka "Ab To Forever" i jego "chicka girl"

yenn_1987

Hejka!!
Obejrzałam oba filmy i muszę przyznać, że w "Ta Ra Rum Pum" wypadł lepiej!!! "Ab To Forever" jest jedną z lepszych piosenek z tego filmu!!
Jeśli chodzi o "Salaam Namaste" to zagrał tam Hindusa, który wynajął dom Ambar i Nickowi!!! Najlepsza scena z jego udziałem to rozmowa z Ambar i Nicka z nim na temat domu. Jego dziewczyna jest niesamowita!!!!!!!

użytkownik usunięty
FAIRY_MOON

jak wstawić zdjęcie ? bo juz szału dostaje jak patrze jak fajni aktorzy nie maja fotek :/

yenn_1987

Jest charakterystycznym aktorem moim zdaniem. To jego "exacly" w Salaam Namaste. Zresztą jego postać mnie bardzo rozbawiła, pomimo że początkowo była irytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones