Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

dobry jest, biega ze stlumionym shotgunem, konkreciarz - takich lubie 10/10

maac

shotgun z tlumikiem i ta "wystrzalowa butla" to najwieksze absurdy "No country.."

moshimosh

Według mnie raczej oryginalne narzędzia mordu. Shotgun z tłumikiem był już używany w kilku filmach więc to nic nowego, ale butla ze sprężonym powietrzem jest hmmm... bardzo pomysłowa:)

Flaj

Kuźwa shotgun z tłumikiem...XD A przez chwilę myślałem że ta butla co z nią chodził to był pistolet pneumatyczny bo tak Tommy Lee o nim wspomniał;]

rewolwerowiec

A właściwie to raczej nie inaczej był pistolet pneumatyczny (:

rewolwerowiec

Ja tak samo. Jaki shotgun z tłumikiem do cholery?

raphiX

Jak to jaki? To najwiekszy idiotyzm tego filmiku Coenów. Jak mozna zalozyc na shotgun tłumik??? LOOOL. Widać, ze Coenowie w ogóle nie mają pojęcia o zabójcach i o tym jakiej broni uzywają.

fidelio

Aha Enrico, shotgun to oczywisćie dubeltówka z angielska. :)

fidelio

i najlepsze jest to że ten shotgun strzela nabojami a nie śrutem :D

fidelio

Broń używana przez Chigurh'a to Remington Model 11-87 a na "szotgany" robi się tłumiki ale w rzeczywistości są one większe niż ten pokazany w filmie i na pewno nie są tak efektywne. Więc cwaniaki następnym razem się zorientujcie zanim zaczniecie piepszyć głupoty.

Mr_Grimm

wieć czemu ten jego "Szotgan" strzela nabojami bystrzaku ?

MoRRs_Z_LaSu

Podczas gdy Chigurh zabija Meksykanów w hotelu dobrze widać, że kolesie obrywają śrutem, widać też ślad po nim na ścianie więc nie wiem o co ci chodzi.

a co do "wystrzałowej butli" to jest też w filmie powiedziane, że to pistolet pneumatyczny używany do uboju bydła.

piottz

Taa , a jak stzela do Mossa kiedy zatrzymuje tego pickupa z dziadkiem gdy ucieka z motelu ?
z ponad 30 metrów przebija śrut szybe przez dziure o średnicy max. 10 cm ?
Na pewno, i nie jestem pewnien czy było pokazane kto zabił tych Meksykanów. Chyba nie

MoRRs_Z_LaSu

Chyba dawno oglądałeś ten film.
W scenie z pikcupem używał pistoletu szturmowego Intratec TEC-9

Proszę tu masz opisane wszystkie bronie użyte w filmie.
http://www.imfdb.org/index.php?title=No_Country_for_Old_Men
Jak widzisz wszystkie pistolety są prawdziwe.
Nie zgodnie z rzeczywistością jest to, że niektóre pistolety nie istniały jeszcze gdy działa się akcja filmu.

piottz

No no , całkiem dawno. ALe choćby i niedawno to nie zauważył bym tego strzegółu.
Jednak masz rację, ale nigdy nie byłem fanem broni palnej :)
Tak sczerze , zawsze myślałem że ten shotgun z tłumikiem to ściema.

MoRRs_Z_LaSu

szczegółu * :D

piottz

dobra stronka z opisem gnatów z filmu. Nice

MoRRs_Z_LaSu

Poczytaj sobie o nabojach typu breneka, to zrozumiesz o co chodzi :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Breneka
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones