Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Javier dostał ofertę zagrania głównej roli rewolwerowca Rolanda Deschaina w Mrocznej Wieży. Premiera pierwszej z trzech części jest planowana na maj 2013. Jeszcze nie zdecydował, czy wcieli się w rolę mrocznego romantyka z Gilead.
O mało się nie zesr..... z radości jak przeczytałem info na ten temat :)

Kajtek666

Heh, podzielam Twoją radość! :D

Kajtek666

Mimo, że w mojej wyobraźni tylko jeden aktor mógłby zagrać Rolanda - młody Clint Eastwood (nietestety :D), to również jestem bardzo zadowolony. Cenie sobie J. Bardema, więc taki angaż pozwala z optymizmem patrzeć na ekranizację Mrocznej Wieży. :)

drv4lu

Nie ma takiej roli Javiera, która nie byłaby rewelacyjna, więc nie ma się o co martwić :D

drv4lu

Eastwood wogóle nie pasuje do tej roli, soooooooory. Nawet młody.

wolfisto

soooooooory, ale to ty nie masz racji eastwood był pierwowzorem rolanda, więc chyba jednak pasuje..

diogdaily

Eastwood pasowałbym do tej pory nawet teraz. Wciąż znajduje się w znakomitej formie, a trochę pracy charakteryzatorów stworzyłoby z niego idealnego odtwórcę Rolanda Deschaina. Nie wyobrażam sobie w tej roli nikogo innego - Mroczna Wieża bez Eastwooda to profanacja!

DonCorleone1988

Pewnie, że pasowałby, ale 80 lat robi swoje i ta forma tak znakomita (jak wtedy, gdy grał w westernach) być nie może.
Nie ma co męczyć, człowieka, niech reżyseruje ;)

kermit_15

no sooooooooory ale nie wyobrażałem sobie rolanda jak eastwooda i nigdy nie będe. nie pasował nigdy.

wolfisto

A wyobraź sobie, że Stephen King sobie go jako Rolanda wyobrażał, więc raczej pasować powinien.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones