Jay HernandezI

Javier Manuel Hernandez Jr.

7,6
11 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Hernandez

zastanawia mnie pewien fakt. dlaczego on zawsze gra jakiegoś policjanta (najczęściej) czy strażaka?

Ancksunamun

To co ty za filmy oglądasz z nim;P Ja np.oglądałem z nim dziś film Piękna i szalona i grał Mexykańca z getta;D

jazdowicz2666

tak też to oglądałam ;p , ale mogę ci dać kilka przykładów filmów w których służy narodowi:

Dzielnica Lakeview- policjant
World Trade Center- policjant
Płonąca pułapka- strażak
i jeszcze w innym filmie go widziałam ale nie pamiętam jak się nazywał

jazdowicz2666

tak też to oglądałam ;p , ale mogę ci dać kilka przykładów filmów w których służy narodowi:

Dzielnica Lakeview- policjant
World Trade Center- policjant
Chętni na kasę- policjant
Płonąca pułapka- strażak
Kwarantanna- strażak

Ancksunamun

Ale ci się filmy przytrafiły akurat same mundurowe;P ten World Trade Center też oglądałem ale wtedy akurat ten aktor nie był mi jeszcze znany;)ja go jeszcze pamiętam z filmu który niedawno oglądałem Nie ma to jak Święta to też mundurowym nie był i jeszcze parę z jego udziałem widocznie oglądamy całkiem inne filmy;P

jazdowicz2666

Tam było Nie ma jak Święta...;)

jazdowicz2666

hmm ja nie tylko takie filmy oglądam, ale takie puszczają w telewizji pewnie ze względu na to że grają w tych filmach znani aktorzy np. Samuel L. Jackson, Nicolas Cage czy John Travolta. a jak leci to ja oglądam :p
wiem trochę zagmatwanie napisałam :)

Ancksunamun

Nie nom wiadomo że różne filmy się ogląda np.ten wczorajszy to jest 1 z moich ulubionych uwielbiam go nigdy mnie nie znudzi;)a może trochę zagmatwanie napisałaś ale chyba właśnie wszystkie filmy takie są zagmatwane;P

Ancksunamun

Aha a jakie filmy jeszcze lubię oglądać to chyba nie muszę ci pisać bo wszystkie masz pokazane w moim profilu;P

jazdowicz2666

tak wiem ;d

Ancksunamun

A widzę u koleżanki w profilu że jesteśmy z tego samego cudownego miasta;P

jazdowicz2666

oo heh nie zauważyłam nawet ;]

Ancksunamun

pasuje mu taka rola

Ancksunamun

+ Lol - policjant : )

Ancksunamun

W "Silent Hillu" grał Zwłoki na ogrodzeniu.

Ultor

O właśnie! Jak chciałem pokazać znajomemu to już usunęli go z obsady a nie pamiętałem kto grał te zwłoki. Teraz już wiem, dzięki!

Ancksunamun

Najnowszy "Bright",też policjant :)hehe. Ja go natomiast najlepiej z Hostelu zapamiętałem.

eulogy_pl

Teraz zagrał nowego ''Magnuma'' czyli detektywa - Wiec możliwie że pasują mu takie rolę :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones