Jenna Elfman

Jennifer Mary Butala

7,1
2 070 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenna Elfman

szczególnie podobała mi się jako Anna w "Keeping the faith" Nortona - ma świetną mimikę twarzy, umie ciekawie zmieniac swój głos i wygląda sympatycznie, a nie plastikowo - ma taki komediowy uśmiech :)

koda

ojejku kasiu, szkoda mi Ciebie, ze nikt nie odpowiada na Twojego posta wiec bede pierwsza :) ja tez ja lubie. ma taka sympatyczna mordkę :)

koda

Wczoraj obejrzałem "Keeping the faith" i też się zdziwiłem, że nie widziałem jej w żadnym innym filmie, bo przecież w tym zagrała świetnie, tak jak piszesz bardzo naturalnie, a do tego jest śliczna :)

koda

To świetna aktorka.ćiekawa barwa głosu. Ja w ogóle lubie aktrów z ciekawym głosem. bardzo sympatyczna.zgadzam że świetnie zagrała w Zakazanym owocu. widzialm ja jeszcze gdzieś, bo mi tak zapadła wpamięć, ale nie pamietam gdzie.
szkoda że tak niedoceniana i mało znana u nas.

koda

ale jest tylko zwylka aktorka jakich pelno w holyłudzie .... albo sie poprostu nie przespala z tym z kim trzeba ;]

koda

super aktorka afilm zakazany owoc the best polecam bardzo fajny przyjemny madry i zabawny film pozdro

koda

Dla mnie w 'Zakazanym owocu' była najsłabszym ogniwem trio Norton-Elfman-Stiller, ale to już rzecz gustu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones