Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

która bardziej sexy?? Ja uważam że jenifer.A wy

markin

Słuchaj.Z twoich dość agresywnych wypowiedzi ,wysnuwam myśl iż nie ma co się z tobą szarpać na argumenty ,gdyż Ty wszystko wiesz lepiej,jakoże jesteś apodyktyczny

maciekb80

nie widzę ani jednego argumentu a Angelinę widziałem na zdjęciach i ruchomych obrazkach.

markin

OK

markin

Może jeszcze nie odkryłeś że jesteś gejem.

maciekb80

jestem gojem a co ty tam w majtki wpuszczasz to już twoja sprawa. Ale jak patrzę na Angelinę to faktycznie możesz być gejem jak do ciebie przemawia taki pasztet

markin

Wiedziałem.W końcu wysublimowany w słownictwie filmowym krytyk musi być gejem.

maciekb80

po co używasz słów które niepotrzebne

markin

które są niepotrzebne.Naucz się budować zdania.

maciekb80

konstruktywne co wciąż nie zmienia wciąż ohydnej mordy Angeliny

markin

interesujące użycie słowa morda w odniesieniu do jedenj z najseksowniejszych kobiet świata

maciekb80

No wiesz,nie dla każdego jest akurat najseksowniejszą kobietą świata ;D

markin

Jolie ma piękne oczy. Co w niej jest kobiecego? Fiskomika. I głos ma bardzo kobiecy. Mordę ma świnia, użycie tego sformułowania w stosunku do człowieka jest bardzo prymitywne. Nie chcę Cię obrażać, mówię jak jest. Pozdrawiam.

maciekb80

Moim zdaniem Angelina. Chociaż Jen też jest całkiem niezła..

nomeda

Zdecydowanie Jennifer.

maciekb80

Angelina

Ancksunamun

Jef jest ladna ale zdecydowanie Angelina jest lepsza ;x

maciekb80

Angelina jest ładniejsza, a do tego ma więcej doświadczenia i lepiej gra.

maciekb80

Angelina ładniejsza, ale Jef jest lepsza ... :)

maciekb80

Angelina

maciekb80

nie porownój,jolie niema co sie z nia rownac

damianho15

"Nie porównuój" ? uje się nie kreskuje

maciekb80

absolutnie Jen ;)

in_the_air

narazie 20/9 dla Jen

maciekb80

Osobiście Jennifer Aniston jest dla mnie ideałem więc oczywiście uważam, że Jen jest bardziej seksowna od Angie - co nie zmienia faktu, że Jolie również jest seksowna. Ale jak już pisałam wcześniej - Jennifer jest dla mnie na najwyższym podium jeśli chodzi o cokolwiek - po prostu uważam ją za wzór, ikonę perfekcji i ideału.

użytkownik usunięty
maciekb80

Angie, co za pytanie w ogole :d

jak się okazuje pytanie na miejscu proszę panią.

użytkownik usunięty
maciekb80

w sumie to nic dziwnego ze jest jak jest. to forum o Jennifer Aniston wiec normalne ze osoby odiwedzajace to beda w wiekszosci tacy ktorzy ją lubia oraz jej wielcy fani wiec raczej norma ze wiecej glosow bedzie na nia niz na angeline. gdyby podobne pytanie zadac na forum angie to wiecej glosow mialaby angie :D

otóż to.

użytkownik usunięty

ale ogolnie mysle ze jakby taka sonde zrobic i umiescic gdziekolwiek indziej w internecie to jednak wiekszosc glosow mialaby Angelina. Wszak to ze jest uwazana za jedna z najseksowniejszych kobiet na sweicie musi o czyms znaczyc. i gdy mowa o pieknosciach wsrod aktorek to raczej czesciej pojawia sie Jolie niz Aniston.

dla mnie bardziej seksowna niz Angelina i Jenifer jest Jenifer Love hewitt.Jak ja zobaczyłem w "Lista klientów" to szczena mi opadła.

użytkownik usunięty
maciekb80

a dla mnie ma bardzo tani typ urody. ogolnie zauwazylam ze kazda Jennifer ma urode rownie przecietną jak imie,. ale to moje zdanie

a Courtney Cox?

użytkownik usunięty
maciekb80

nie wiem. normalna. gwiazdy w ogole ciezko ocenic jesli chodzi o wyglad, bo pewnie kazdy bedzie wygladal super jak sobie wstrzyknie botox, nawali makijazu itd. mi sie podoba np Scarlett Johansson, Marion Cotillard, Natalie Portman, Kate Beckinsale, Keira Knightley...No i Małgosia Socha

dla mnie bosko wyglądała w pierwszych seriach krzyku "Posłańcu" "3000 mil do graceland" choc i w "Krzyku4" jak na 48 letkę i botox wygladała swietnie .Widac ma dobrego chirurga a nie jakiegoś rzeżnika.

maciekb80

Zgadzam się Aniston ma śliczne nogi :3

Ale bardziej wolę Jolie.

juz nie ma cyckow a jennifer ma

maciekb80

Jennifer, za samo imie Jennifer

maciekb80

Oczywiście, że Jennifer :)

maciekb80

angelina jest za bardzo wychudzona ;/

maciekb80

Za obiema nie przepadam i obie nie wydają mi się nie wiadomo jak seksowne,ale jak już mam wybierać to myślę że Jennifer, nie rozumiem zachwytu Angieliną,nawet nie chodzi mi o to że jest troszkę za chuda,ale ma strasznie ostre rysy twarzy a przy tym jej usta wydają się strasznie napompowane tzw "rybie usta" chociaż żadnych operacji nie miała.
Aniston jest ładna,ale jedno co mnie wkurza to to, że w każdym filmie ma taką samą fryzurę,tyle lat minęło a ona w jednej i tej samej ; ) no ale nic...;D

maciekb80

Zdecydowanie Jennifer ;)

maciekb80

Chyba wiadomo że Jenifer

maciekb80

JENNIFER

vilee

Zdecydowanie Jennifer. Jest przepiękna. Gdybym miał żonę i wyglądałaby tak po 40-stce, chodziłbym co roku na pieszą dziękczynną pielgrzymkę do Częstochowy. A blisko nie mam :)

Jasne uroda to nie wszystko, ale ta kobieta powoduje u mnie szybsze bicie serca. Co do Angeliny, owszem ładna babka, ale osobiście nigdy nie rozumiałem fenomenu czy też stawiania jej przydomku ikony, kanonu piękna....

Jennifer ma serdeczniejszą twarz i bardziej kobiece kształty. I jak to mówił Frank Drebin w Nagiej Broni "nogi, które mógłbym lizać godzinami.....taaak z całą pewnością przypominała mi matkę" ;)

Pozdrawiam

maciekb80

Jennifer.

conti01

Klasyczną pięknością nie jest, ale ma coś w sobie, no i ta piękna figura. Widać, że ćwiczy. Także Jennifer zdecydowanie. Za to mój facet twierdzi, że chowa się przy Angelinie.

maciekb80

Zdecydowanie Jennifer Aniston jest ładniejsza od Angeliny Jolie, Aniston jest starsza od Jolie a wygląda młodziej :) wszystko ma ładniejsze niż ta blada Jolie. Pozdrawiam.

maciekb80

MI się bardziej podoba Jennifer,Angelina wygląda jak by miała anoreksje.

maciekb80

Zdecydowanie Jennifer, ale Angelina też niczego sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones