Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Powiedzcie mi bo za bardzo jej nieznam czy to jest lepsza Aktorka czy Piosenkarka?

yQuQ

Hmmm.... Wg mnie i tu i tu jest świetna :)

yQuQ

nie znasz jej???
ja ją lubię jako aktorkę i jako piosenkarkę;) Jen jest super!!!;)

yQuQ

jest świetną i piosenkarką i aktorką :))

JustFurious

Nie to że jej nieznam no może tak bardzo dobrze jej nieznam :p ale znam ją bardziej jako aktorke bo piosenek za dużo niesłuchałem, a i chce sie dowiedzieć co inni sądzą na ten temat.

yQuQ

po prostu jej się poszczęściło jest ładna zgrabna kobieca fantastyczna aktorka i piosenkarka :D:D:D

yQuQ

Zdecydowanie aktorka.Nie lubie jej za bardzo ale w filmach jest świetna;]

Klaudiiia

heh a ja mysle ze najlepsza jest jako tancerka :p

yQuQ

Według mnie i piosenkarka i aktorka jest z niej niezła ;)
Ale mam wrażenie, że bardziej sprawia jej przyjemność gra aktorska niż muzyka :)
Chociaż mogę się mylić.

yQuQ

Hmm...Chyba wolę ją bardziej jako aktorkę,choć muszę przyznać,że piosenkarka też z niej niezła ;)

yQuQ

Ja uwielbiam filmy z Jen... Ale również jej piosenki i teledyski... wg mnie jest świetna w obu tych kategoriach:)

irminka098765

Gra całkiem nieźle ale wciąż jej największym walorem jest uroda, co do tego nie mam wątpliwości . Jako piosenkarka jest wg mnie dużo gorsza, ma bardzo słaby głos choć niezłe piosenki, które mogłaby dostać bardziej utalentowana, choć brzydsza wokalistka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones