Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
9 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

byla jej rola w dr house. dobrze ze juz tam nie gra. a wy jak sadzicie?

mania19

nie wiem czemu, mnie też strasznie denerwuje;)ludzie jak widzę ją uwielbiają, ja niestety nie mogę się do niej przekonać...

paulinapastuszak

Na początku całkiem przypadła mi do gustu:) lecz z czasem,oraz po obejrzeniu paru filmów uważam , że jest "drętwa"

matthewrealfan

Też myślałam, że dobrze gra ale po obejrzeniu paru seriali z nią nie moge patrzeć na to jakie miny ona wgl tworzy.

mania19

Też mnie denerwowała jej postać. Nie mogłam się doczekać, aż odejdzie :P Nadgorliwa, wszędzie wtykała nos i chciała wszystkich uszczęśliwiać na siłę :P Prócz Chase'a, jego mi było też szkoda ;)

mania19

Cameron v. 2.0 (aka Jessica Adams) jest chyba jeszcze bardziej denerwująca, przynajmniej momentami.

mania19

Kameron jest świetna. Co ludzie widzą w Trzynastce - pojęcia zielonego nie mam. W każdym razie u mnie Kameron>Trzynastka pod każdym względem

_Mateush

Podzielam Twoją opinię jak najbardziej:)Cameron jest intrygująca , mądra i emocjonalna w serialu dr House .To ona przykuwa uwagę , a Trzynastka jest słaba w porównaniu z Cameron , Wg mnie to Trzynastka jest troszkę denerwująca momentami w tym serialu, a nie Cameron!Jednak najlepsi są dr House i Willson!:)Oni nadają temu serialowi ikry i pewnego głębokiego znaczenia!

mania19

Nie wiem co ty "sadzisz" - ja czasami (choć rzadko) jajka sadzone. Sądzę natomiast, że Jennifer to całkiem dobra aktorka i piękna kobieta :)

Max66

Ja tam kwiatki sadze..sądzę, że to najsensowniejsze, co można posadzić. Aha - ona jest fajniutka, sio od niej.

jimix_20

Ja nie sadzę kwiatków, dlatego jako pierwsze skojarzyły mi się jajka sadzone (mimo, że się ich nie sadzi) :) To "sio od niej" chyba nie do mnie?

Max66

No jasne, że nie, do zazdrośników to było. Podzielam Twoją opinię o Jennifer: aktorką jakąś wybitną może nie jest - ale jest dobra, dodatkowo ma też przyjemną aparycję, a tymczasem ludziki piszą tutaj takie brzydkie rzeczy o niej, nunu..

jimix_20

Mnie się podobała jej rola w Housie do pewnego momentu tzn pierwsze sezony. Potem, kiedy była z Chasem, zaczęła mnie jej postać irytować ( to ciągłe niezdecydowanie, czy chce z nim być, czy nie). Mimo to postać jak i aktorkę lubię. Innych produkcji z jej udziałem nie oglądałam, zatem nie wypowiem się.

mania19

tak samo nieladna i kiepsko gra, probowalam ogladac Dawno dawno temu i nie dalam rady

mania19

Strasznie mnie denerwuje, nie tylko w "Housie" ale też w "Dawno dawno temu", uwielbiam ten serial ale sceny w których gra są trudne do zniesienia. Jak dla mnie bardzo kiepsko gra ;(