Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

numer 1?????

użytkownik usunięty

Może mi ktoś wyjaśnić co ona robi na pierwszym miejscu w rankingu 'top aktorki'. Przepraszam bardzo ale jest wiele lepszych aktorek od tej pani jak np: Meryl Streep (3 miejsce) czy Michelle Pfeiffer (19 miejsce)

jak to czemu ma 1 miejsce ? poniewaz jest ładna, a MD house jest to chyba najpopularniejszy serial na swiecie ? w polsce są mozna powiedziec "na bieżąco" z odcinkami i polakom bardzo podoba sie gra aktorki w serialu house, nastepnie ciekawe polaczki chcą poszukac jakiś ciekawostek o niej, daty urodzenia, po oglądać fotki itp.. wchodzą sobie na filmweb znajdują co chcieli znalezć i dają przy okazji 10gwiazdek.. ranki takie jak na filmweb sa robione wg. ludzi - zwyklych ludzi wiec nie licza sie w ilu filmach grała, jak grała tylko po prostu czy ludzie ją kojarzą i czy im sie podoba.. na filmweb też jest dziwny ranking (im wieksza srednia tym wyzej) więc to tez sie troche do tego przyczynilo..

jej profil odwiedzają tylko "FANI" house'a mozna praktycznie powiedziec.. a z racji tego, ze nie znam ani jednego ANTY fana housa (po prostu świetny serial) kazdy gdy wejdzie w profil jej lub grega da jej 10tke ;]
sam tak robie

PZDR

jest na miejscu 1 bo przekroczyła dopiero co liczbę 1000 głosów i ma najwyższa ocenę - to zrozumiałe.
Tak jest zawsze ale potem filmweb to 'naprawia' xD

MrAnderson

Dzięki Bogu,że naprawia. Bo ok,aktorka jest spoko, House to super serial ale bez PRZESADY

Emiliada

aj już na drugim szkoda że wcześniej nie wszedłem tak długo czekałem na tą chwilę aż wskoczy na pierwsze miejsce szkoda że już spadła i będzie jeszcze spadać

Dokladnie!!! Co ona robi w setce najlepszych aktorek i to w dodatku na 1 miejscu?! Ze niby jest lesza aktorka niz Meryl Streep albo Audrey Hepburn?! skandal....

Nimrodel25

Aaach, ludzie,ludzie nie gorączkujcie się,tyle razy było tłumaczone,że kiedy aktor/aktorka/reżyser itd.przekroczy pewien próg głosów,to wskakuje do czołówki,ale potem spada i wszyscy żyją szczęśliwie :].

Indistinguishable

ja pierdziele wczoraj średnia 8,40 dziś 8,31 czy dlatego że wskoczyła na 1 miejsce wszyscy muszą sobie robić fikcyjne konta żeby tylko z niego spadła ?

Hy???
Zgadzam się!!! Jakim cudem ona jest nr 1??? Przyznaję, że fajna z niej aktoreczka, ale od razu nr 1??? No przepraszam bardzo!!! WTF???

Dobra, już 3 ;) I będzie spadać, to jest pewne ;)

Bells93

no i koniec numer 1. Ciekawy jestem ile kont przybyło na filmwebie od czasu kiedy była na 1 miejscu a ile jeszcze przybędzie. Przecież trzeba ją zwalić czasem wydaję mi się że ludzie są popieprzeni

No i 26 miejsce ;) Coraz lepiej... ;)

Bells93

no na szczęście inna aktorka zdobyła 1100 głosów i wskoczyła na 1 przed Meryl Streep. A więc teraz ją zacznijcie zrzucać. Niech żyją fikcyjne konta !!!

Joker_27

Ekhm... O co ci chodzi? To źle, że takie aktorki schodza w dół na rzecz aktorek naprawdę zasługujących na pierwsze miejsca? I skąd pomysł fikcyjnych profili?

Bells93

dokladnie! mysle ze nikomu nie chcialoby sie tworzyc fikcyjnych kont zeby Jennifer Morrison spadla z pierwszego miejsca

Nimrodel25

to bardzo ciekawe bo miała jakieś 1300 głosów teraz ma ponad 1600 i dostała tyle głosów w kilka dni choć wcześniej ledwo co dobiła do 1100 bardzo ciekawe. Więc według was w jaki sposób spadła z 1 miejsca co ci co jej dali 10, 9, 8 czy 7 zobaczyli że jest pierwsza i od razu zaczęli wystawiać oceny 1 ?

Joker_27

Masz na to jakieś dowody? Według mnie to jest kompletna głupota tracić czas na tworzenie nowego konta tylko po to, by komuś wystawić 1! Zastanów się troche i pomyśl logicznie :/

Bells93

No cóż 95% osób które trafiają tu na 1 miejsce w taki sposób spadają. A skoro twierdzisz że to nie przez to no to wytłumacz mi w jaki sposób aktorka w 2 dni z 1 miejsca spadła na 26 kiedy miała średnią powyżej 9 a teraz ma 8,11

Joker_27

Wiesz co mysle ze to spisek Opus Dei albo Ku Klux Klanu

Nimrodel25

no to wyjaśnij w racjonalny sposób dlaczego taka streep siedzi sobie na 1 miejscu i nie spada a ina aktorka jak wskoczy do top 10 to wylatuje z niego po 2 dniach oczywiście z powiększoną ilością głosów które przybywały 5 razy szybciej niż normalnie.

Bells93

to ty się zastanów i pomyśl logicznie:P antyfani są zdolni do wszystkiego XD

freeman10

no właśnie dlatego zakładają w cholerę kont na które wchodzą tylko raz żeby wystawić komuś 1 i tak oto wszyscy spadają w rankingu

Joker_27

a moze to fani Morrison zakladali fikcyjne konta zeby byla na pierwszym miejscu? nie pomyslales o tym?

Nimrodel25

tak fani Morrison zakładają fikcyjne konta a mimo to gdy przekroczyła próg 1100 miała średnią 9,10 a gdy wskoczyła na pierwsze miejsce jak miała jakieś 1300 głosów miała średnią 8,90 gdyby tak zakładali fikcyjne konta to by na pierwszym miejscu wylądowała ze średnią 9,50 a nie mniejszą niż miała wcześniej

Joker_27

Po co fikcyjne konta?
Wystarczy, że ludzie którzy często odwiedzają ranking aktorek jej
powstawiają 1 by spadłą :)
Z resztą... to dobrze. Uwielbiam ta aktorke, ale TOP 100 to za dużo jak
narazie dla niej ;P

Tyraf

no w koncu ktos gada rozsadnie.




<za krotki>

Nimrodel25

no i właśnie ludzie postawią 1 choć nie widzieli z nią żadnego filmu albo postawią 1 choć wcześniej np. miała u nich 7 a dają 1 żeby tylko nie była pierwsza. Bez sensu ja nigdy nie oceniałem tu kogoś albo jakiegoś filmu jeśli go nie widziałem ani nie dawałem nikomu specjalnie jeden bo go nie lubię albo wręcz przeciwnie lubię ale nie chcę żeby był tak wysoko. No ale niestety ludzie tak robią

Joker_27

co ty Tyraf bredzisz za głupoty TOP 100 za dużo dla niej zobacz jakie tam są aktorki

uzasadnij merytorycznie ..........................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones