Jerry Seinfeld

Jerome Allen Seinfeld

7,4
377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerry Seinfeld

Stosunkowo nowy (2012) serial Jerry'ego Seinfelda pt. "'Comedians In Cars Getting Coffee". Tytuł mówi sam za siebie, Jerry zaprasza znajomych (w pierwszym odcinku gościem jest Larry David) i razem udają się na kawę, gawędząc przy tym o różnych sprawach. Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek i zabieram się za kolejne. Polecam. Tu można obejrzeć http://comediansincarsgettingcoffee.com/

pan_dziejaszek

Faktycznie, bardzo dobre dwa sezony. Muzyka, praca kamery no i dyskusje samych uczestników tworzą świetny klimat - ultimate chillout - bardzo lekko i przyjemnie się ogląda. Również polecam.

paulus_germanus

O, nie wiedziałem, że jest już drugi sezon. Dzięki za przypomnienie.

pan_dziejaszek

Rewelacyjny. Powinien być na Filmwebie.

pan_dziejaszek

wybitnie nudne i sztuczne, takie marzenia marcina dańca to przy tym arcydzieło

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dustin_maratonczyk

przepraszam wrażliwa myszko, że skrytykowałem tak twoj ulubiony program, że musiałeś mnie obrazić

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dustin_maratonczyk

w temacie cietej riposty musisz się jeszcze wiele nauczyć, próbuj, ćwicz. Jeszcze trochę a zaczne ci kibicować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dustin_maratonczyk

Wciąz się pogrążasz. Zero merytoryki i chamskie wycieczki personalne. Jeszcze się podkładasz moderacji wyzywając ich. NIe będe już tracił czasu na twoje prymitywne zaczepki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bolszewik

Masz ci los! A już myślałem, że Moderatorzy to w miarę inteligentni ludzi.

bolszewik

Nudna to była twoja mamusia, kiedy o świcie piliśmy u mnie kawę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones