Jerzy Rogalski

7,4
10 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Rogalski

W Galimatias...

użytkownik usunięty

Najlepszy cytat który powiedział to "Żony nie ma , nie było i nie będzie" :D to mnie dobija xD mój wujek go widział jak jechał na rowerze ! serio , mama mi powiedziała:P a jak się spytałam czemu nie wziął autografu to ona coś takiego " Od takiego pięknego (blee xd) aktora ? nawet go na auto nie stać bo jeździ na rowerze" xD

no super zagrał Staśka , dla mnie on zawsze będzie Staśkiem z kogla mogla , albo Mundkiem z wesela do ról komediowych jest stworzony.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Taa ;D

Trudno się potem dziwić, że przy takich opiniach aktorzy szpanują, robią operacje plastyczne i ogólnie mówiąc gwiazdorzą. Sama publiczność tego się domaga. Musza być piękni, w super samochodach, ze statusem półbogów. Nie maja prawa być zwykłymi ludźmii na rowerach, bo to do publiki niigdy nie przmówi.

duzami

Dokładnie.. chociaż są aktorami, to nadal są zwykłymi ludźmi ..

Pracuje w teatrze im. Osterwy w Lublinie i często można go zobaczyć jak zasuwa na rowerku, w dodatku nie jakimś wypasionym, ale na zwykłym składaku (ciekawe czy młodemu pokoleniu mówi coś nazwa Wigry 3? :)

użytkownik usunięty
laaval

Nie wiedziałam ;oo

laaval

dzięki za podpowiedź w którym teatrze pracuje bo muszę do niego napisać list z prośbą o autograf .

kinomanka_13

Pan Jerzy pracuje w teatrze im.Osterwy w Lublinie.
W lecie często go widziałem przed południem jak popylał składaczkiem przez ul.Czechowską-pewnie na próby do teatru.

laaval

Ja widziałem go jadącego na rowerze w pobliżu jego teatru. :)

To jest gość z klasą !!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones