Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/110/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":23340,"rate":8.510154241645244,"desc":"ocen"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":true,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/110/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":5155,"rate":9.292531522793405,"desc":"ocen"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/110/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":361,"rate":7.130193905817174,"desc":"ocen"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenarzystów","link":"/person/ajax/roles/110/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":236,"rate":6.860169491525424,"desc":"ocen"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Autorów materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/110/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":125,"rate":7.92,"desc":"ocen"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/110/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":14,"rate":5.714285714285714,"desc":"ocen"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/110/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":10,"rate":7.5,"desc":"ocen"}}]
8,5
23 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr
  • Dzisiaj miałam miałam okazję spotkać pana Stuhra na rozmowie z nim w teatrze Groteska.
    Naprawdę pozytywny i ciekawy człowiek. Bardzo mnie zainteresowało to co mówił, było wiele
    wesołych chwil. Naprawdę, jeśli ktoś będzie miał możliwość spotkać go na tego typu wydarzeniu, to
    proszę się nie zastanawiać tylko śmiało iść!

• użytkownik usunięty

galaxyhole A ja już się nie załapałem i bardzo żałuję. Nie było biletów już :/

• galaxyhole Zazdroszcze, swietny aktor :)

• beciulka1991 To Stuhr jest aktorem?

• galaxyhole Po tym co razem z synkiem ostatnio wygadują stwierdzam, że wolę ich nigdzie nie spotykać. Zwłaszcza w kinie. Co więcej: nigdy w życiu nie wydam ani grosza na żaden produkt, który w jakikolwiek sposób jest związany z jednym bądź drugim z tych osobników. Czy to gazeta, czy gazowany napój czy mydło do mycia dupy, tym bardziej jakikolwiek bilet kinowy - nie kupię i będę odradzał wszystkim znajomym.

• androgenius Słusznie, bo to za wysoki poziom dla ciebie.

• androgenius co cie tak zdenerwowało? prawda o wolakach prezesa " odkrywcy ameryki , atomów , matki jezusa chrystusa, pogromcy imperium osmańskiego , jedynego prawdziwego polaka , jedynego który przespał stan wojenny" najwyższego przywódce snoke'a ,przepraszam kaczynskiego?

• galaxyhole Ale do polityki się nie powinien mieszać.

• użytkownik usunięty

galaxyhole Genialny człowiek nie pluję na swój kraj, bo mu rząd nie pozwala religii obrażać.