Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

To dowód na to, że te rankingi można o kant dupy rozbić, pozdrawiam.

Rolavak

Filmweb to polski portal, wiec nie ma się czemu dziwić. Ale chyba nie powiedz, że Stuhr jest gorszym aktorem od Connery'ego?

skalp_el

Nie żartuj? To Stuhr jest aktorem?

sztetl

Żegnam nazisto.

skalp_el

Nie rozśmieszaj mnie. Trzeba mieć niezły tupet lub po prostu być niedouczonym by do Polaka zwrócić się per nazisto. Polacy byli mordowani przez nazistów, najpierw tych zachodnich, a później przez tych przysłanych przez Stalina ze wschodu. Ale co tam, jesteś po prostu odzwierciedleniem poziomu krajowego kształcenia i poziomu zniszczenia szkolnictwa.

sztetl

Jesteś zwykłym obrzydliwym żydożercą, bliżej ci do nazisty niż Polaka.

skalp_el

Wyluzuj. Skąd w tobie tyle nienawiści? Nic nie mówiłem o żydach. Już ci tłumaczyłem, że Polacy byli mordowani przez nazistów, najpierw tych zachodnich, a później przez tych przysłanych przez Stalina ze wschodu. Polacy w odróżnieniu od Niemców i (pewnie) żydów nie byli nazistami.

sztetl

Tą wypowiedzią potwierdzasz, ze jesteś żydożercą. Postaram się byś zniknął z tego forum, a mam w tym już pewne sukcesy. Żegnam chamie.

skalp_el

Skąd u ciebie ten (absolutny) brak kultury? Żydożercą także nie jestem. Dlaczego mnie wyzywasz? To raczej Ty powinieneś zniknąć za obrażanie spokojnych ludzi. Lubisz obrażać innych? Sprawia ci to przyjemność?

skalp_el

Popieram tę inicjatywę.

sztetl

"To Stuhr jest aktorem?"
Ale kretyńskie pytanie. Cóż za nietrafiona ironia.
Można uznawać że jest aktorem słabym/przeciętnym/wspaniałym, ale pytać czy jest aktorem, to powiedzmy sobie szczerze debilizm. No chyba że po prostu nie wiesz tego, nie każdy musi interesować się filmem. Więc podpowiem - jest aktorem.
Dla potwierdzenia podam tytuły abyś mógł uzupełnić Swoją wiedzę filmową: AMATOR, WODZIREJ, BOHATER ROKU.
Mało jest lepszych męskich ról z tamtych czasów. Rola w klasycznym już dziś Amatorze do dziś jest tematem rozmów, opracowań...
Współcześnie napisano nawet piosenkę o Lutku Danielaku :)

Rolavak

Głosuj, nie rozbijaj o kant d..py !!

Rolavak

I proszę,nawet teraz po śmierci Connery'ego i po tym,jak wspiął się 5 miejsc w górę w tym rankingu Stuhr ciągle dominuje po 6 latach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones