Jerzy Złotnicki

7,1
564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Złotnicki

Fajny głos, dobry dubbing w Zwariowane Melodie - Rocky, Taxford - Gumisie i wiele dubbingu w Flintstonach.

DJMARIANDJ

No i Sknerus McKwacz. Każdemu kto wychował się oryginalnej wersji dubbingowej będzie brakować Eugeniusza Robaczewskiego w roli Sknerusa, ale gdyby pan Złotnicki go od początku podkładał głos pod tą postać to pewnie przyzwyczaili by się do głosu pana Jerzego.

Wiencor

Masz pewnie rację, ale jednak wydaje się, że śp. pan Eugeniusz Robaczewski urodził się by zdubbingować Sknerusa Mckwacza, jego głos idealnie pasował pod tę postać, dlatego też, nie potrafię oglądać nowej wersji dubbingowej, do mnie przemawia tylko stara.

DJMARIANDJ

Ja też uważam, że śp Eugeniusz Robaczewski sto razy lepiej dubbingował Sknerusa od Złotnickiego. Powiem więcej lepiej niż w oryginale, chociaż Alan Young nie był zły. Co do nowej wersji dubbingu to jak już wcześniej napisałem do Złotnickiego się przyzwyczaiłem, ale jakoś Andrzej Szopa i Piotr Zelt do mnie nie przemawiają dlatego wolę starą wersję.

Wiencor

Jeśli chodzi o dubbing "Kaczych Opowieści", to zgadzam się. O wiele lepszy jest stary dubbing z Eugeniuszem Robaczewskim w roli Sknerusa oraz Marcinem Sosnowskim w roli Śmigacza. Nowy dubbing nie jest zły, ale jednak tamten ma w sobie coś majestatycznego i w sumie nie wiem, po co dubbingować na nowo ten sam serial. Nie mają co robić, czy co?

A jeśli chodzi o pana Jerzego, to uwielbiam go jako sir. Tuxforda z "Gumisiów" oraz jako fajtłapowatego Merlina w "Porażkach króla Artura".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones