Serial opowiada o życiu Victora, ucznia Creekwood High, gdy ten poznaje siebie, przeżywa problemy w domu i adaptuje się w nowym mieście, a także odkrywa swoją orientację seksualną.
Historia niezależnej, dzielnej jedenastolatki Rozalki, która wraz ze swoją ogromną wielopokoleniową meksykańsko-amerykańską rodziną szuka przygód w mieście.
Harley Diaz pochodzi z wielodzietnej rodziny, ma sześcioro rodzeństwa. Dziewczynka jest tym środkowym. Musi nauczyć się radzić sobie z wyzwaniami swojej niezbyt przeciętnej rodziny.
Jessie przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie dostaje pracę jako niania w zamożnej rodzinie Rossów. Prócz czwórki dzieciaków apartament zamieszkuje także ogromna jaszczurka, Pan Kipling - pupilek Raviego.