Jesse BradfordI

Jesse Bradford Watrouse

6,9
1 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Bradford

Bardzo podobała mi się Jego rola w "Dziewczyny z drużyny"...ciekawa i bardzo zabawna....pozdro;)

fiona_9

Oj tak, popieram. Ten jednostronny uśmiech i jak wymiatał z gitarą. Miodzio. Strasznie mi się spodobał moment z pastą do zębów;]

Kasczydlo

masz racje ten usmiech byl poprostu cuuudowny <3333



Pzdr:)

fiona_9

Zajebisty!!!! widziałam go tylko w "Bring It On", ale tam po prostu wymiatał:D

fiona_9

bardzo sympatyczny uśmiech,w dziewczynach z drużyny był poprostu świetny! a co do momentu z pastą do zębów popieram ten moment był swietny;*

fiona_9

mnie tez sie bardzo podobał ten moment ;]

jest boski ;***

Chocolate_5

a mi sie bardzo podobal w filmie WIELBICIELKA super przystojniak az zaluje ze ogladalam film bo nie moge zapomniec......... <buja w oblokach>

sabina135

Ja tez w sumie zaluje ze to obejrzalam. Teraz nie spie po nocach. Caly czas przypominam sobie sceny z filmu z jego udzialem. A gdy pomysle o tej scenie gdzie Amy dowiaduje sie ze ja zdradzil, to wydaje sie mi ze zaraz mi serce peknie, no i ta muzyka w tym momencie doprowadza do totalnej rozpaczy. O matko, jaki on jest cudowny...

isdera

Mi najbardziej podobał się kiedy grał w "Królu wzgórza".

fiona_9

mega ciasteczkowy :) oby więcej takich przystojniaków :) miło by było jakby pojawili się w polskim kinie ;)

metcalffina

tak :). jest cudowny. Też Go widziałam tylko w Bring it on i właśnie tam dla mnie wymiatał. Powalający uśmiech, figura...mniiaan xD

fiona_9

Ciacho mniam?Czy raczej oblizywanie i wycieranie twarzy LOOOOOOOL i pozniej dziewczyny robilam loda dla gwiazdora i dostalam kopa w du*e ale i tak jestem z siebie dumna LOOOOOOOOOOOOOL
Bedzie czym sie chwalic dzieciom na pewno wasz syn czy corka beda z tego dumni hahahahaaaha

CichyMorderca

Dlaczego musiałaś użyć aż tyle "O" w słowie "lol"? Jakoś mnie to zirytowało O.O A co do aktora to przystojy, uśmiech super i gra świetnie! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones