Jesse Bradford Watrouse

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/4719/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1099,"rate":7.019108280254777,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/4719/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":2,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,0
1 099 ocen gry aktorskiej
Jesse Bradford I
Urodził się w Norwalk, w stanie Connecticut i naprawdę nazywa się Jesse Bradford Watrouse. Do przemysłu rozrywkowego wprowadziła go matka-aktorka, która występowała w kilku reklamach w telewizji amerykańskiej. Jako ośmiomiesięczne niemowlę pojawił się w telereklamie. Gdy miał cztery lata występował jako aktor ( m.in. grał w serialu TV "The Guiding Light" i model. Mając pięć lat zadebiutował w dramacie Ulu Grosbarda "Zakochać się"
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 28 maja 1979

miejsce urodzenia: Norwalk, Connecticut, USA

wzrost: 173 cm

W 2002 roku ukończył studia filmowe na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Należy do HSUS (The Humane Society of the United States), organizacji broniącej praw zwierząt i sprzeciwiającej się wykorzystywaniu skór do produkcji futer.
Jego rodzicami są Curtis Watrouse i Terry Porter.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych