Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba
LeoMessi86

zmniejsz na 9 bo nie chce sie rozebrac.

LeoMessi86

Popieram ale w tym miesiącu stawiam na Emme Watson
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

LeoMessi86

Chyba żart. Emma Watson jest najpiękniejsza - i umie grać.

Death

Jaja se robicie z tą Emmą Watson? Jeszcze w pierwszych Potterach zapowiadała się na fajną du... ale teraz jest przeciętna. Tylko CHARLIZE THERON może powalczyć z ALBĄ!

LeoMessi86

Zastanawiam się na jakim zadupiu wy mieszkacie? W pierwszym lepszym polskim mieście po 20 minutach chodzenia po centrum można natrafić na co najmniej kilka dorównujących jej, jak i również przewyższających, urodą kobiet. Nic specjalnego, nie mogę zrozumieć jak można tak jarać się sławnymi modelkami i aktorkami jak takich 10/10 kobiet jest od groma??! Szczególnie w Polsce.

LordRahl

lol... chyba, że mówisz o laskach typu DODA... tych faktycznie jest pełno w Polsce... Co trzecia już z botoksem w ustach.

LeoMessi86

Jak już pisałem nie wiem na jakim zadupiu mieszkasz. Może jesteś z tych malkontentów, którzy opluwają swój kraj na każdym kroku zachwycając się wszystkim co "hamerykańskie" i zachodnioeuropejskie. W takim razie rozumiem. Mówię o naturalnie pięknych kobietach ze słabym makijażem, które biją na głowę Albę i resztę gwiazdek. Wystarczy tylko się rozejrzeć, ale jeżeli widzisz same "Dody" w Polsce to kończę tę rozmowę. Najwidoczniej nie potrafisz patrzeć na świat bez "hollywoodzkich okularów", czyli porównując wszystkie kobiety ze swoimi "gwiazdeczkami", których nigdy na żywo nie widziałeś, śmieszne.

LordRahl

Ja tam w Polsce też nie widziałam ładniejszej kobiety od Alby. To znaczy w kraju mamy piękne kobiety, które są piękne i bez makijażu, ale Alba ma taką twarz anioła. W Polsce tego nie znajdziemy. Poza tym nie można porównywać polskich kobiet z meksykankami. To dwa odmienne typy urody, a Ameryka Południowa ma bezkonkurencyjnie jedne z najpiękniejszych kobiet.

Carmellia

Ja tam widziałem od groma. Dlaczego nie można porównywać? Wszystko można, a nawet trzeba porównywać.

LordRahl

Bo jak już pisałam wyżej, są to dwa odmienne typy urody. To tak jakby porównać młodą dziewczynę z kobietą w podeszłym wieku. No co ja tam wiem ;p

Carmellia

Nieprawda. Odmienne typy urody są jednak odmiennymi typami URODY, a nie różnicą wieku kilkudziesięciu lat. Odmienne typy pewnej rzeczy, zjawiska można porównywać, nawet POWINNO SIĘ. Sprawa ma się całkowicie inaczej w porównywaniu urody u osób w bardzo różnym WIEKU. Zresztą mimo, że to trochę niesprawiedliwe, to jak najbardziej można porównywać 20 latkę z 60 latką. Wiadomo, że w przeważającej większości porównanie wypadnie na korzyść młodszej, ale podaj mi choć JEDEN logiczny argument zabraniający porównywania urody ludzi w różnym wieku? JAK JUŻ PISAŁEM WSZYSTKO MOŻNA PORÓWNYWAĆ. Czasem jest to mniej sensowne, a czasem bardziej.

LordRahl

Przecież nie napisałam, że nie wolno porównywać. Chodziło mi raczej o to, że ja bym tego nie zrobiła. Wyraziłam własną opinię. Co do argumentu to jeden, prosty i chyba logiczny. Tak jak pisałeś to trochę niesprawiedliwe. Chociaż przyznaje, są przypadki kiedy kobieta po 40-stce, 50-stce, 60-stce wygląda dużo lepiej od dwudziestolatki.

Carmellia

"piękno" to pojęcie względne, bo zależne od preferencji oceniającego...

"To tak jakby porównać młodą dziewczynę z kobietą w podeszłym wieku." tzn, że polki nie mają żadnych szans, więc nie powinno się porównywać? :P
Widziałem wiele ładniejszych polek od niej... ale co ja tam wiem :P

Carmellia

Alba jest piękna, ale Latynoski z reguły nie są za ładne. Na pewno Półki średnio są dużo ładniejsze.

LordRahl

hahaha no niby racja

LordRahl

Pierwsze mądre słowa na ten temat

LordRahl

Masz rację, tyle, że Ty patrzysz z perspektywy człowieka wychodzącego z domu. Tymczasem większość nie wychodzi, tylko gapi się w telepudło i tylko w filmy amerykańskie. I to nie jest kwestia zadupia, w jakim się mieszka, tylko nawyków. Ja w pełni podzielam Twoje zdanie, ponieważ często wychodzę z domu, spaceruję, podróżuję autem, ale też (i przede wszystkim) rowerem i widuję pięknych lasek mnóstwo w przedziale wiekowym 20-50. Ostatnio na polsko-ukraińskim przejściu granicznym widziałem celniczkę ukraińską tak śliczną, że żadna Alba nigdy jej nie dorówna. Pozdrawiam

LordRahl

Są ale też bez przesady i nie mają aż tyle hajsu żeby inwestowac w swój wygląd

LeoMessi86

Najpiękniejszą dziewczyna- być moze. Nie kobieta. Nie ma w swojej urodzie czegos wyrafinowanego, tajemniczego w stylu Bellucci, Marceau, czy tez Biel. One są kobietami. Alba to dziewczynka. Pospolita i bez polotu. Fakt ladna dziewczynka... Ale tylko dziewczynka.

as_ia84

Aktorką też nie jest najwyższych lotów, zawsze mnie zastanawiał ten zachwyt Albą.

as_ia84

z tą Biel to poleciałaś... to taka sama dziewczynka jak Alba... tyle, że Alba jak dla mnie ładniejsza...

LeoMessi86

U nas można spotkać o niebo piękniejsze. Ostatnio na mszy świętej widziałem takiego towara, że szok. Tyle, że była ciut za młoda-na oko 70-75 lat.

Brehen

Alba najładniejsza? Nie. Są ładniejsze. Mogę wymienić kilka ślicznotek które biją na głowę Albę bądź inną gwiazdkę Hollywood.

Radzio3i6

Pewnie, że można powymieniać, ale to kwestia dyskusyjna. Najlepiej gadać o takich rzeczach przy piwie i bez noży ;)

Brehen

A Ty w jakich paniach gustujesz?

Radzio3i6

Zasadniczo to w ładnych :)

Brehen

Może jakiś przykład?

Radzio3i6

Monica Bellucci, rozwala, mimo wieku. Bóg musiał mieć chcicę, kiedy ją stwarzał.

Brehen

Widzę że wiesz co dobre. Mimo wszystko widać już po niej oznaki starzenia. Moim zdaniem podobna klasą do Bellucci jest Sophie Marceau. Tylko że lepiej się trzyma

Radzio3i6

Też cudna.

Brehen

Ale i tak Azjatki rządzą. Najpiękniejsze kobiety świata wg mnie.

Radzio3i6

Wg mnie białe, ale jak już wspomniałem, jest to kwestia dyskusyjna

LeoMessi86

A Agnes Bruckner widziałeś? Polecam całkiem dobry film o zniechęcającym, bo kretyńskim tytule "Krew jak czekolada". A Alba faktycznie ładna, ale jak dla mnie ma jedną koszmarną wadę: tępy, bezmyślny wzrok a la Komorowski

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LeoMessi86

No cóż mało widziałeś w życiu skoro twierdzisz że Jessica Alba jest najpiękniejsza. Ja widziałam o wiele ładniejsze od Alby. Owszem Jessica jest ładna ale nie jest piękna bez przesady.

LeoMessi86

Śliczna jest.

LeoMessi86

I co z tego jak grać nie umie i jak widzę taką grę to rzygać mi się chce nie mogę patrzeć w ekran? Zresztą ładniejsze też są z urody, nawet w samej Azji jest takich od groma i przynajmniej część lepiej gra

LeoMessi86

nie wiem po co te kłótnie, skoro nie ma takiej aktorki na świecie co do której większość osób by się zgodziła, że jest najpiękniejsza. każdy ma swój gust. Alba jest śliczna ale za chwilę możesz wyjść na ulicę i stwierdzić, że właśnie widziałeś laskę na poziomie urody Alby albo i ładniejszą. Skoro w tej chwili na świecie jest ok. 3 mld kobiet (wyłączając dzieci i babcie), to jak można stwierdzić, która jest najpiękniejsza?! A co z tymi, które już nie żyją? Chyba, że mówimy o najpiękniejszych aktorkach, a nie kobietach ogólnie...

LeoMessi86

Czy ja wiem ładna ale nie najładniejsza

LeoMessi86

Kasia Cichopek jest najpiękniejsza , i do tego ma wybitne osiągnięcia, np. udział w "Tańcu z łajzami".

LeoMessi86

Jessica wszystkiego najpszego dużo zdrowia szczęścia i pomyślności jessica słuchaj zakochałem się w tobie gdybym miałbym twoje lata dobyłbym z tobą jesteś taka sexowna i boginiom żebym się kochałbym się z tobą naprawdę uwierz wrzystkie powiedzmy twoje filmy uwielbiam takie jak sin city fantastic Four naprawde cię kocham cię razy 3000 i pragnąłbym być z tobą i mieć z dobą dzieci i wnuków.

użytkownik usunięty
LeoMessi86

Monica Belluci i Angelina Jolie są piękniejsze :)

LeoMessi86

Nie ma obiektywnie najpiękniejszej na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones