Jessica AlbaI

Jessica Marie Alba

7,4
17 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

... a wy nie wiecie nawet co to znaczy, pewnie 10 dajecie też J.Lo - ona też jest niesamowita... Ten portal pada... Żałosne...

tlopez

no jasne ze pada *___* pada aż NIEmiło. ludzie polecieli na dŻesike bo ma ładny tyłek a nie dlatego ze ma "jakies" zdolnosci aktorskie

chinese_bomb

Jaka z niej aktora zobaczymy za pare lat. "Nie od razu Rzym zbudowano", a ze ma walory i ładnie ją sie ogląda to juz inna kwestia. Nie powiino się wystawiac ocen za wygląd, ale za talent- nie mniej jednak nie wierze w to, że czasem nie przyznajesz swoich ocen ze zwykłej sympatii. Może tutaj tez tak jest. Fakt faktem talent to podstawa, a tyłek w dzisiejszych czasach, gdzie wszystko i wszyscy musza być piękni, to duzy atut :D

tlopez

Tralala:) Wolnego! Z faktem, że nie jest dobrą aktorką niestety na razie trzeba się pogodzić. Kolejno, automatycznie miałoby to uniemożliwiać danie jej wysokiej noty, tak? Wiecie, co lubicie:) Każdy z osobna ma jakieś kryterium, którym się posługuje w ocenianiu... Jest na FilmWebie masa cienkich aktorów i wierzę, że mają spokój, bo nie figurują w TOP100 ludzi tak wysoko jak Jessica. To prawda... Wnioskuję, że jakakolwiek niechęć do Niej spowodowana jest (choć nie zawsze) jej względnie wysoką w tym rankingu pozycją, gdzie wielu za nią aktorstwem przewyższa ją o kilka klas i gdzie niejednokrorotnie była samotnym liderem wśród pań. Ja jej będę bronił i daję jej 10 za to, że jest, jaka jest. Daję jej 10 za to, że jest tak sympatyczną osobą, za to, że ma bogatą osobowość i charakter. I nie, żebym olewał jej 'ładny tyłeczek':) Przyznaję, że gdyby ne była tak śliczna, pewnie nie wiedziałbym kim wogóle jest. Chcę tylko napisać, że można oceniać kogoś NIE tylko przez pryzmat talentu aktorskiego, a jeżeli ten portal podupada to tylko dlatego, że wogóle daje możliwość oceniania ludzi. Najlepiej niech wprowadzą zamiast jednej oceniaczki kilka a'la 'uroda', 'talent', 'osobowość' etc... Albo jeszcze lepiej - niech zawężona zostanie skala ocen w zależności od zdobytych nagród; w ten sposób, że Hanks, czy inny De Niro mogą dostać oceny w przedziale 7-10, a mniej zasłużeni [ot choćby Jessica], podlegają pod przedział 1-5:-))) Niektórych by z pewnością taki system usatysfakcjonował. Takim to ku##a wielkiego rotfla ślę i pozdrawiam:) Równie dobrze wlepiam dziesione Henry'emu & Bergkamp'owi z Arsenalu - aktorzy to żadni, ale piłkarze z nich PRO, są na FilmWebie i 10 daję im za to, co robią na murawie:) Kolejno równie dobrze mógłbym posłużyć się przykładem pewnej osoby, która zasługuje na największy ze wszystkich szacunek i nie jest aktorem, osoby, która również jest na FW i która całe szczęście nie podlega ocenie. Mógłbym, ale w tak błachej sprawie nie warto wypowiadać jego imienia, choć zapewne wszyscy wiedzą o kogo chodzi... Jeżeli jest się czyimś fanem/nką, sporo się wie o swoim idolu/lce, zna się jego/jej charakter, wartości, jakimi się w życiu kieruje, co robi i wszystko to zgodne jest z własnym 'ja', dlaczego nie możnaby było wystawić wysokiej noty owej osobie w portalu filmowym, mimo braku talentu aktorskiego? (...) A uroda, w czasach, 'gdzie wszystko i wszyscy muszą być piękni', jak to wszystko i tak przeminie. Dla Jessiki 10 bez najmniejszego wahania i basta. Amen to that i w du##e mam Wasze zdanie ziomki, tak samo, jak pewnie Wy macie moje:-))) Nara (...)

____4

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie mam w dupie wysztkich opini :D I basta.