Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Kłócę się z moim bratem kto jest ładniejszy czy
JESSICA ALBA czy ELISHA CUTHBERT
Ja uważam większość Elishy :-)
A WY JAK UWAŻACIE ??

Sined

To zalezy od gustu. Ja preferuje urode jaka posiada Jessica Alba. Czekamy na pozostale propozycje.

Sined

Hmmm
Wolę blondynki wiec powinienem napisać że ELISHA CUTHBERT :)
Ale Jessica Alba jest wyjątkiem i powiem szczerze że podoba mi się bardziej ( nawet jako blondynka :) )
A dlaczego ??
Ponieważ Jej uroda jest bardziej ezgotyczna ( połączenie kilku krwi -- meksykańskiej, duńskiej i francuskiej ) , jest z wyglądu bardziej niewinna i taka dziewczęca )i wogóle jest fajniejsza. ELISHA CUTHBERT również jest piękna ( ma większe płuca :D ), z wyglądu wygląda na bardziej poważną mimo że jest młodsza od Jessicy ale gdybym miał wybrać -- Jessica i żadnego ale.

Pozdrawiam

Sined

Ja uważam że ładniejsza jest Elisha Cuthbert. Ma ładniejsze włosy i cere. I dużo większ atuty kobiece :) :P.

Leszczyk

a kim jest ta Elisha Cuthbert? (odzywa sie we mnie niewrazliwy seler) *__*

Sined

Oczywiscie Ze Jessica ,Cuthbertjest tylko dobrze wystylizowana gdyby zabrac jej modne ubranie i fryzure to by wygladala o wiele gorzej niz Jessica bez tych atutow,No ale coz Elisha Ma chyba cos w sobie (ale napewno nie jest ladniejsza!

budzik_3

wedłum mnie to Jessica Alba jest ładna.Mieszkam w Gdańsku

Kinomaniak20

Jessica Alba - chocby porównując zdjęcia na Filmwebie. Jessica ma idealną twarz, a jesli chodzi o te kobiece atuty to uważam, że nawet one nie sa w stanie przebić urodę Alby :) Śliczna dziewczyna, wyrózniająca się z tłumu. A Elisha tylko jedna z ładniejszych :) My opinia :D

Sined

Może i macie racje. Gdy oglądałem Girl next door to Elisha nie we wszystkich scenach mi sie podobała. Ostawiam remisik.

Leszczyk

Według mnie Elishia jest ładniejsza popatrzcie na zdjecie Jesiki ta cera jest cała zakryta czyms tam niemówie ze Elishia sie niemaluje ale niedoprzesady.
Mój głos oddaje z Elishie
Nieiwem jak sie pisze te imiona i prosze o niekomentowanie mojego angielskiego :]
Pozdrawiam

piotrus72

To tylko takie zdjecie. Sadzisz po pozorach, wiec jestes zwyklym frajerem! Jessica ma porzadna cere, a ta Elisha moze i jest ladna, nie przecze, lecz nie umywa sie do Alby. Po drugie masz wszedzie napisane imie Jessici i Elishy, wiec widac ze jestes "bardzo uwaznym" kolesiem jesli chodzi o pisownie tak popularnych imion. Trzeba patrzec! i uczyc sie jezyka bo to podstawa w dzisiejszym swiatku! Nara!

Gregory_Rodriguez

"Kocham Jessicę Albę, z którą niegdyś mam nadzieję się spotkam" - to jest kawałek bloga Grzegorza
Widze ze juz neima sie o co kłucic kazdy ma inny gust to tak samo jakby mi ktos powiedział ze moja ukochana X jest brzydka tez bym sie kłucił i niedał za wygrana moge Ci jedynie zyczyc zebys sie spotkał z Jessiką i zyczc powodzenia
Ps ja nietwierdze ze Alba jest brzydka tylko jestem przekonany ze bez makujazu by wygladała poprostu gorzej oraz ze Elishia jest ładniejsza
Pozdro

piotrus72

Jaki odwrot?!! Prosze, prosze polacy tez potrafia byc mili. A myslalem ze sa to zatwardziale sukinsyny bez serca!! Dzieki za te slowa: ze zyczysz mi powodzenia co do Jess, ale mi do frajera naprawde sporo brakuje. Jestem przebieglym typem na swoj sposob. Umiem przywlaszczyc lub zdobyc sympatie u osob praktycznie zimnych i niedostepnych, wiec slowo frajer zostawmy dla kogos, kto nim naprawde jest. A Jessica wyglada bez makijazu rownie dobrze. Wystarczy spojrzec na rozne videos z jej prywatnych przechadzek lub zdjecia :)

Sined

Rywalizacja to zażarta:O Nie tyle na niniejszym forum, co na necie... Jak dla mnie Jessica miażdży wszelką konkurencję odnośnie urody, ale zdania jak widać podzielone (...)
http://www.soccergaming.tv/archive/index.php/t-122893.html [www.soccergaming.tv/arc ...]
http://www.superiorpics.com/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/1056140/an/0/pa ge/0 [www.superiorpics.com/ub ...]
http://www.soxtalk.com/forums/index.php?s=73ada3e5d15b0f725f2ab6001657df46&showt opic=29238 [www.soxtalk.com/forums/ ...]
http://www.ipgn.com.au/forum/showthread.php?s=c47ef75c586f3a6be9f278fb93c691c1&t =48980 [www.ipgn.com.au/forum/s ...]
Zaiste ciekawe; przedstawia się to jakby panie były wiecznymi rywalkami:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones