Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

nie powiedzialabym: piekna, sliczna, najpiekniejsza.....
ale powiem jedno ladniej jej w jasnymj kolorze wlosow:)blondynki rzadza:)
no i jeszcze podobaja mi sie jej usta

MAJANDRA

Uważam ze Jessica jest śliczna, ma bardzo piękne oczy. Wole ją jednak w ciemnych włosach, zwłaszcza w fryzurze, którą ma w drugiej serii Cienia Anioła, która leci teraz na tv4.

MAJANDRA

Masz ciekawy gust... Widziałem podobną wypowiedź twojego autorstwa przy Milli Jovovich... To że ci się nie podoba nie znaczy naprawdę nic (chyba że jesteś homo...) poza tym skoro nie rozumiesz czemu się nam podobają to nigdy tego się nie dowiesz. Blondynki w większości są głupie (znam 14 blondwłosych i aż 9 spełnia stereotyp, reszta jest normalna [znam wyniki narodowego testu IQ 2 z nich 84 i 93 :-)))])

MAJANDRA

blondynki są idiotkami ... dramat

a panią Albe poprosimy o poprzedni fryz... czarne rasowce, blondyny dachowce :D:D:D

Ewelcia

mysl co chcesz. rownie wiele jest glupich brunetek a jak dla mnie to uwagi dot blondynek to stereotyp. i to jest nie fair. kolejne postaci z ktorych mozna sie smiac, jak z policjantow, lekarzy i innych,
czy nie uwazacie ze blondynki maja bardziej lagodna,pociagajaca i delikatna urode, za to typ brunetek wydaje sie bardziej ostry i goracy;). wiadomo uroda to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje;)mozna tylko wyrazac opinie.
pozdrowienia

MAJANDRA

Ja was nie moge, kolor włosów sam w sobie o niczym nie świadczy, co najwyżej kobieta sama świadomie/nieświadomie zachowuje sie jak idiotka/słodka blondynka żeby sie bardziej podoobać... takie je moje zdanie howgh

Yasiu

Ej no... mowcie powaznie, wy naprawde sie spieracie w tym temacie czy to tylko jakies jaja? Bo nie chce mi sie wierzyc ze ktos prowadzi podobna dyskusje

serek_topiony

Dobre:D
portal filmowy...hehe koń by się obśmiał.
Ale nie ukrywam,ze na ta stronicę weszłam bo zwróciłam uwage na albę po sin city. Jasne,było istotne jak gra,ale nie ukrywajmy, że brzydula by w tej roli tak przekonywająca nie była
pozdrawiam

Iguhaaa

No cóż, mnie również ciekawi czy rozmowa beunetka VS blondynka ma jakieś szanse, jakoże każda dziewczyna będzie broniła swojego koloru włosów. Ja sam jestem brunetem, czy to też się liczy? :-))
Dodam jeszcze dwie rzeczy do mojej wypowiedzi:
Na słowa "portal filmowy", znajdę odpowiedź taką, iż jest to temat Jessica Alba, a nie film, a jeśli chodzi o to, że ona nie jest piękna... każdy ma swój gust. Mi osobiście złamała serce dwa razy, i nie raz byłem w stanie bić się z innymi w klasie za czepianie się jej (osoby, która mnie nawet nie zna. Baznadzieja, co nie? :-)))))))
Pozdro dla wszstkich beznadziejnie zakochanych :-)))))

P.S.
Moim zdaniem ona wygląda pięknie w każdym kolorze włosów (nawet niebieskim :-)). Ale gdyby jeszcze kiedyś odebrała mój telefon do niej,... gdybym w ogóle go znał... eh, no cóż, chyba już odchodzę w świat Final Fantasy.

MAJANDRA

mnie sie osobiscie podoba bardziej w ciemnych wlosach ;) takiego wiekszego temperamentu jej dodaja;)

A kolor wlosow i inteligencja nie maja nic wspolnego:P

Nie lubie stereotypow :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones