Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

zajebista gościów

użytkownik usunięty

jessica jesteś zajebista.mam jedno pytanko czy ty żenisz się z facetem z którym grałaś w filmie pt."cień anioła"

Facet po pierwsze to ja ci stanę na przeciw, bo ona prędzej będzie moja niż tego gogusia Michaela, z którym zresztą zerwała definitywnie. Mam więc okazję nieco się z nią zabawić w lokalach w Miami, gdzie znam jej ulubione bary. Nara frajerze!!!! Powzdychaj sobie!

użytkownik usunięty
Gregory_Rodriguez

Czytając niektóre komentarze, można " pęc" ze śmiecu :)

użytkownik usunięty
Gregory_Rodriguez

no stary mam 15 lat jessice zabaczylem w serialu "DARK ANGEL" na poczatku niezwrucilem na nia uwagi ale śniła mi sie jak spalem mam nadzieje ze ja ja moze kiedys spotkam ale ja mam narazie 15 lat zanim wyjade to troche minie a ja niewiem czy ty mowisz prawde ze masz zamiar do niech jechac nieiwem czy to prawda ale zycze cie powodzina zatancz z nia jak chcesz i pozdrow ja odemnie chyba ze sciemniasz powodzinia :D:D:D:D

Hmmm... A ja myślałem, że kobiety wychodzą za mąż, a nie żenią się... Cóż, mój błąd:-)

____4

To byl blad kobieta jesli juz to wychodzi za maz, ktos tutaj nie umie sie wyslawiac. Co do ciebie 15-stolatku, to z checia posle pozdrowienia. Ale najpierw musze urzyc sztuczek, zeby zwrocila na mnie uwage, bo na razie chodzi z tym popatranym asystentem kierownika filmu "FF4". Coz za hanba chodzic z takim zerem. No coz milosc jest slepia i to ja troche usprawiedliwia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones